Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

How much is a Second Class stamp? <a href=" http://www.icbonline.org/where-can-i-buy-cheap-rogaine-oulu.pdf ">how long do i leave rogaine in my hair everyday</a> Among the mementos Ballou preserved from those years are eight note cards handwritten by King for a December 1959 speech he gave to his Dexter Avenue Baptist Church congregation in Montgomery, Alabama, to announce his departure to focus on the civil rights movement. <a href=" http://www.siteup.org.uk/alli-online-purchase.pdf#equivalent ">alli online purchase </a> At a news conference, an unbending Obama said he would nothold talks on ways to end the fiscal impasse while under threatfrom conservative Republicans, but agreed to discuss anything,including his healthcare plan, if they restore governmentfunding and raise the debt limit. <a href=" http://dsg.cz/snorting-amitriptyline-hydrochloride-25-mg.pdf ">amitriptyline pill size</a> Reuters reported on Thursday that Iksil, who earned hisnickname after making outsized bets in a thinly tradedderivatives market, is cooperating with the government and willnot face any charges. His cooperation is essential to anyarrest, the same sources said. [ID: nL1N0G924R] <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/prozac-price-uk.pdf#location ">order prozac online uk</a> Later in the ad, the duo sits on a park bench with the child. They breathe in the fresh air the electricity company suggests is made possible by cleaner energy production. Teka sniffs and suggests that the baby needs a diaper change. <a href=" http://feeny.nl/where-can-you-buy-generic-propecia.pptx ">buy generic propecia india</a> He noted that his network’s hit summer series “Under the Dome” had 13.7 million viewers for its broadcast premiere in June, “but when you added people who viewed it later, that number grew to 20 million. That’s 20 million viewers we’re getting paid for.”

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Who would I report to? <a href=" http://www.robinnewton.co.uk/clindamycin-phosphate-gel-order.pdf#fireworks ">clindamycin 1 solution price</a> "The lawsuit seeks damages for the harm caused to the cityof Richmond and its community but more importantly is designedto make sure that Chevron changes its corporate culture andmakes sure the same thing doesn't happen again," said FrankPitre, one of the lawyers representing the city in the lawsuit. <a href=" http://roygalan.se/order-alli-online-uk.pdf ">order alli from canada</a> WASHINGTON, Sept 17 (Reuters) - The number of U.S. residentsliving in poverty edged up to 46.5 million last year, the latestsign that an economic recovery marked by a stock market boom hasnot trickled down to ordinary Americans. <a href=" http://fotoburobrabant.nl/testimonies-of-faith-in-the-bible.pptx#tickle ">testimony august alsina album cover</a> "In coastal areas at least, given some of these new low-cost robots that are available, they could actually produce data that would help us understand the nation's coastal environment," Schubel says. <a href=" http://www.parroquiasantarita.org.pe/can-propranolol-cause-a-rash.pdf#terminus ">propranolol 10 mg dosering</a> The nun was originally charged with second-degree grand larceny, a felony that could have locked her up in jail for 15 years. Because she had a clean rap sheet and showed willingness to get treatment, prosecutors decided to offer her a more lenient deal. <a href=" http://www.teamjolokia.com/best-drugstore-foundation-compared-to-mac.pptx#traditional ">how much does synthetic drugs cost</a> After Kidd’s first day of practice, someone asked him if the rookie from Duke, Mason Plumlee, gave him any tips on where to go to have some fun. No, he said, adding, “But we’ll ask Coach K where we should go, as coaches.”

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).