Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Another year <a href=" http://www.portaldelarioja.com/es/alesse-for-acne-control-mp3 ">brown spotting alesse lawsuit</a> Back in 1982, Nike launched the Nike Air Force 1, and now the brand has rereleased the famous style while amping up the luxury with metal dubrés, circular pivot points, crown-shaped vamp perforations, and drop-in Lunarlon foam insole for cushioning. You can also get your hands on the new style in classic triple-white, available at select Nike retailers now. <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?zyban-rx-sjippetov-20#identical ">cheap promaxum</a> Hammermaster said the new burgers were offered to students in September without explanation or announcement. McElveen said that the change occurred after students noticed that the old patties appeared to be pink in the middle. In Fairfax schools&rsquo; kitchens, all hamburgers are precooked and then heated before being served. McElveen said it&rsquo;s likely that the all-beef patties did not have a caramel coloring additive. <a href=" http://www.teamjolokia.com/cheap-pet-pharmacy.pptx ">discount pharmacy coorparoo</a> Maureen Duncan, a nurse with Mercy Hospice, said she regularly visited Ylen at her Lexington home after Ylen provided documents to show she had been treated for bone marrow cancer at a hospital run by Cancer Treatment Centers of America in Zion, Ill. <a href=" http://www.lacarceldepapel.com/buy-wellbutrin-from-canada.pdf ">wellbutrin buying</a> When my wife and I were first married we had no insurance. We could not afford it. If the ACA was in effect we still could not afford that either but now we would have to pay a penalty on top of it. You on the left need to get your head out of the sand and think for once. When you can't afford something you do without. It does not matter what the neighbors have or do. Work for it and you can achieve the dream. But you want it given to you and there is no appreciation for anything <a href=" http://danielligorio.com/online-purchase-livalis ">livalis side effects</a> LONDON, Sept 20 (Reuters) - Oil edged up to $109 a barrel onFriday, supported by the Federal Reserve's decision this weekto leave its stimulus programme unchanged, falling U.S. crudeinventories and persistent concerns about supplies.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'm interested in <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-conjugated-estrogens-online.pdf#lose ">purchase premarin</a> “We thought of another scenario. We’re not asking them to take a pill every day. Instead of taking it continuously, they would take the drug as needed, say before going out on a Friday night and once a day until you’re done for the weekend,” Tremblay said. “Surprisingly, studies show that sexual activity can be predicted.” <a href=" https://ilcorvopasta.com/dosis-de-motrin-suspension-infantil.pptx#sway ">motrin or advil for muscle pain</a> Beauregard's boyfriend called 911 and firefighters arrived with special gear and a foam substance used to clear the bees. They were able to drag the horses to a pasture where police and paramedics tried to treat them. <a href=" http://bpgcgolf.com/remeron-15-mg-tablety.pdf ">mirtazapine 30 mg</a> Christofferson said having women at home remains an essential part of society and cautioned against blurring feminine and masculine differences. He encouraged women to dress modestly, and be good and virtuous. "We have enough women of fame and fortune; we need more women of faith," he said repeating what a former high-ranking woman in the church said. <a href=" http://www.pinardi.com/order-hydroxyzine-online.pptx ">order hydroxyzine</a> &ldquo;Vincent worked and trained with us normally over the last two days,&rdquo; Pellegrini said. &ldquo;We will see tomorrow if he is 100 per cent and speak with the doctor, but if he is fit, of course he will play. <a href=" http://www.webdynamics.ca/ventolin-2mg5ml-syrup.pdf#balloon ">albuterol cheap</a> The app was built to simplify the process of listing a space. For instance, it has location verification to ensure that the space you&#8217;re listing is where you say it is, as well as instant phone verification. To list a space, users must also upload photos, which is easy because they can upload them directly from their phones.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).