Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

What do you like doing in your spare time? <a href=" http://janematthewsdesign.com/how-many-mg-of-propranolol-for-anxiety.pptx ">propranolol sa 60 mg for anxiety</a> The U.S. government still has the option not to pursue thecharges against Grout. But if a grand jury votes to indict him,the opportunity for the charges to be dismissed will vanish.Prosecutors are expected within the next month to seekindictments against Grout and his former boss, JavierMartin-Artajo, who was also charged. <a href=" http://www.instantsvideo.com/blog/order-levothyroxine-online ">synthroid 0.75 mg</a> Gluten refers to a group of proteins found in grains like wheat, barley and rye. People with celiac disease, an immune disorder, cannot properly digest gluten and must avoid it for life to prevent severe intestinal damage. <a href=" http://www.bedbugsmusical.com/site/how-to-buy-accutane-in-uk.pdf#vaguely ">ordering accutane online reviews</a> "Tomorrow we will cleanse Egypt," said Mohammed Abdul Aziz, a spokesman for the Tamarud ("Rebel") youth movement that helped rally millions in anti-Mursi street protests before the army moved against him. <a href=" http://www.tintypegallery.com/order-misoprostol-cytotec.pdf ">cytotec online purchase philippines</a> He believes his so-called digital autopsy could largely displace the centuries-old traditional knife-bound one, speeding up investigations, reducing the stress on grieving families and placating religious sensibilities. <a href=" https://www.tca.nl/inderal-80-mg-prezzo.pdf ">propranolol 80 mg er</a> Krom River's chief executive Itay Simkin said that despite falling prices, commodities were still a very good investment due to production problems, urbanisation, decent economic growth rates and a lack of forward investment in mining.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I can't get a signal <a href=" http://www.masdebarberans.net/index.php/cheap-bupropion-sr-sodium-undecylenate ">zyban mechanism f actin tinactin</a> "When you've got a database of 550,000 players and staff there are naturally going to be a few mistakes, and in the case of Football Manager the mistakes have become cult heroes," Jacobson says. "The fans love them but I don't. I strive for accuracy and see any mistakes in the database as a failure on our part." <a href=" http://www.restormelarts.co.uk/?purchase-prednisone-for-dogs.pdf#intake ">prednisone tablets usp current lot coa</a> "Even though I'm vegan and cannot even eat insects, this is definitely a project I support because of its outstanding innovation and, even more than that, stewardship to the Earth," said Shiloh Green, one of the contributors, on the company's Kickstarter website. <a href=" http://www.leadsbroker.co.uk/olanzapine-tardive-dyskinesia.pdf#subqueries ">olanzapine kills</a> But major policy shifts seem unlikely because the center-left SPD, whose campaign stalled after a gaffe-prone start by its lead candidate Peer Steinbrueck, agrees with the thrust of Merkel's approach even as it accuses her of weak leadership. <a href=" http://www.edencamp.co.uk/where-to-buy-naproxen-uk.pdf ">buy naproxen 500 mg online uk</a> Tokyo Electric Power Co (Tepco), the operator ofthe Fukushima facility, and the other major utilities have lostthousands of accounts in the 30 months since the plant wascrippled by a massive earthquake and tsunami, as businessesswitch to cheaper alternatives, a Reuters survey shows. <a href=" http://www.lcwpros.com/poxet-for-sale.pdf#strangle ">poxet 30 mg</a> But there is no easy fix for such an entrenched feature ofthe social fabric and the cure is proving as bad as the diseaseas it means job losses on a grand scale with devastatingconsequences for what are now called the "labour-sending areas."

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).