Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I enjoy travelling <a href=" http://www.rafalska.eu/index.php/purchase-levothyroxine-sodium-synthroid-side-effects.pptx ">generic levothyroxine problems ij the uk</a> Brian Havel, director of DePaul University's International Aviation Law Institute, said the convention does require the airlines to make immediate "down payments" to victims to help with medical expenses, travel costs and other inconveniences caused by the crash. <a href=" http://www.jaxmediator.com/saponins-health-benefits.pdf ">saponins side effects</a> The site added, &ldquo;This new Motorola is listening. Listening to customers who want their phones to feel more personal. Listening to critics who endlessly complain about battery life. Listening to an industry that knows the spec race is out of hand. And, perhaps most importantly, the new Motorola is listening to Google when it says solving people's actual problems, simply and beautifully, is the path to success.&rdquo; <a href=" https://www.ivanexpert.com/roche-pharma-xenical-120mg-hartkapseln.pdf#supposedly ">xenical price in the philippines</a> No, Silver has not texted inappropriate selfies to underlings. But by failing to stop Lopez’s harassment when he first had the chance, Silver was responsible for subjecting women to unwanted advances. And as with Weiner, Silver’s apologies and promises of change haven’t stopped new scandals from popping up. <a href=" http://www.rodyb.com/can-you-buy-ventolin-inhaler-over-the-counter-uk.pdf#sharpen ">buy generic ventolin inhaler without prescription</a> Analysis by The Sunday Telegraph shows that an attack on bonuses risks penalising those who have used these rates as a lifeline since savings returns plummeted to unprecedented lows. This includes many pensioners. <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?cheap-erectile-dysfunction-med-best#aim ">homeopathic medicines for erectile dysfunction kegel</a> "43 percent thought Mr Cameron was right to instruct the intelligence agencies, via the Cabinet Secretary, to seek to recover the hard drives, while 40 percent think that either he should have stayed out of the decision or that the action was wrong whoever authorized it."

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I study here <a href=" http://www.lcwpros.com/where-to-buy-prostaglandin-for-dogs.pdf#is ">prostaglandin in sperm</a> Graham Greene, of course, liked to label himself as a &ldquo;Catholic agnostic&rdquo; &mdash; within and outside the flock at the same time &mdash; and Arditti has a similar relationship with the Church of England of his upbringing in Cheshire and at a North Wales boarding school. &ldquo;I&rsquo;d describe myself now as a very idiosyncratic, liberal Anglican, who doesn&rsquo;t adhere to quite a few of the tenets of Anglicanism in general.&rdquo; <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/purchase-hoodia-australia.pdf#unhappiness ">unique hoodia buy uk</a> He acknowledged steps had been taken towards this goal but it had been at a "disappointingly slow pace", calling for a "systematic change" in approach and "strong ministerial leadership" on the issue. <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/albuterol-buy-uk.pdf ">where can i buy albuterol in the uk </a> John Lewis also expects the role play phenomenon to trigger strong demand for a £15 Spy watch and pen set this Christmas and big orders for £19.99 Doc McStuffin doctors sets, from the pre-school TV series where Doc fixes broken toys. <a href=" http://predicare.se/trimtuf-tea-price.pdf ">trimtuf tea review</a> News & Observer is pleased to provide this opportunity to share information, experiences and observations about what's in the news. Some of the comments may be reprinted elsewhere in the site or in the newspaper. We encourage lively, open debate on the issues of the day, and ask that you refrain from profanity, hate speech, personal comments and remarks that are off point. Thank you for taking the time to offer your thoughts. <a href=" http://www.draincleaninglondon.com/index.php/l-arginine-treatment-erectile-dysfunction.pdf#shore ">l arginine gel</a> Asked about the health of the company, a spokesman for Windsaid by email: "We can't comment on Mr. Sawiris' statement as itis his personal opinion and he is no longer connected to WindMobile Canada."

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).