Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I've got a part-time job <a href=" http://www.theagencylimited.com/duloxetine-cheaper-than-cymbalta.pdf ">cheapest place to buy cymbalta</a> "What's happening is that the aluminum we are purchasing isbeing held up in warehouses controlled and owned by U.S. bankholding companies," he will say, according to advance testimony.He says the rules that have caused the queues and inflatedpremiums cost companies $3 billion last year. <a href=" http://atomsystem.com/buy-cheap-clomid.pdf#own ">buy clomid 50 mg online</a> Tavenner, a former nurse who is widely respected as a policy expert without partisan allegiances, replied that Obamacare's approaching implementation has come as good news for businesses that want to provide health coverage for their workers. <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?erectile-dysfunction-treatment-herbal-remedy-sverige ">erectile dysfunction price swollen lymph nodes cause</a> Bond outflow can partially be explained by investors feeling they can get safer (and rising) yields in the U.S. once the Fed exits the market. That’s no longer the case if the Fed is going to be supportive of high bond prices, so emerging market debt could see some dollars chasing them in the weeks ahead. <a href=" http://www.webdynamics.ca/acyclovir-stada-200-mg.pdf ">buy generic acyclovir online</a> In the early 1960s, lawyer Lawrence Wien bought the right tolease the property by selling 3,300 units of the building toindividuals, creating Empire State Building Associates. Wien andreal estate magnate Harry Helmsley sublet the building from theinvestors for 114 years, essentially giving them and their heirscontrol of the property. <a href=" http://www.taalgewoon.nl/articles-on-edegra.pptx#terribly ">edegra 25mg</a> Like the standard Panigale, it is a wonderfully involving bike to ride: loud, raw and bursting with character, if not with Ducati&rsquo;s traditional low-revving feel. At least the fuel injection changes give a useful boost to the mid-range power delivery, which improves acceleration out of turns.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

What sort of music do you like? <a href=" http://feeny.nl/buy-lisinopril-online.pptx#hist ">buy lisinopril 40 mg online</a> Kudos to the Egyptian military. They know that these Islamists are not good for their nation. Decisive action is being taken without wavering and with full support of the majority of Egyptians. Good for them. They show more resolve and principle than the current confused American administration. <a href=" http://www.restormelarts.co.uk/?generic-lexapro-online-pharmacy.pdf#hospital ">20 mg of lexapro weight loss</a> The planned campaign, which has yet to get a final greenlight, will focus on how Verizon's entry into Canada could openthe door to overreaching surveillance and a loss of privacy forCanadians, said the sources, who declined to be named as theplans are not yet public. <a href=" http://atomsystem.com/order-dostinex.pdf ">cabergoline uk buy</a> Hezbollah's Al Manar Television said a suicide bomber in a car detonated the bomb. It reported that body parts of the suspected bomber were recovered from the scene of the blast, which it said left a crater 3 feet deep and nearly 7 feet wide. The army, in a statement, confirmed it was a car bomb, but Lebanese officials said they couldn't yet confirm more details about the nature of the bombing. <a href=" http://www.espaitaronja.com/lipitor-20-mg-tablet-more-information--.pdf#vegetables ">atorvastatin calcium generic lipitor work</a> “It needs to be properly resourced and funded so that nurses are not just having to pay more money for a system that does not work, but really it should not cost that much more and it would increase patient safety which is a huge positive.” <a href=" http://www.bcnsportsfilm.org/lexapro-price-drop.pdf#interface ">lexapro 10 mg</a> The vetoed bill had been part of a broader effort to expand immigrant rights in strongly Democratic California, where Brown last week signed into law measures that would allow undocumented immigrants to both legally drive and practice law.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).