Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Your cash is being counted <a href=" http://blog.staffnurse.com/where-can-i-buy-tretinoin-cream-025.pdf#laughed ">where can i buy tretinoin cream 025</a> "We will increase our support, especially in the logistics domain, after United Nations resolutions (are approved). We will also increase troops, a little at first. This will be done before the end of the year," Fabius said. <a href=" http://www.assurscoot.com/hgh-factor-and-xanogen-blog.pdf#meaning ">xanogen number</a> A lump can be detected through self-examination at around 1 centimeter, or 0.4 inch. Smaller masses than these are typically picked up on screening mammography, an important component of breast health for women over 40 years of age. <a href=" http://www.restormelarts.co.uk/?flagyl-125-mg-suspension-dosis.pdf ">bula do flagyl metronidazol</a> "Return of the quarterly dividend as well as the buyback isa clear affirmation of the progress AIG has made since themortgage crisis," Macquarie Equities Research analyst Amit Kumarsaid in an email to Reuters. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/proscar-5-mg-28-tablet-yan-etkileri.pdf ">where to buy proscar merck</a> This has obvious real-world consequences, especially if we don't take seriously the signs that a woman is dangerously intoxicated &#8212; not just tipsy. As the abstract for the study notes, "intoxication language can inform gender-specific prevention and intervention efforts targeting problematic alcohol use among college students." <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/cheapest-place-to-buy-doxycycline-uk.pdf ">buying doxycycline online uk</a> But Lake Barrett, a newly appointed Tokyo Electric advisor and retired U.S. nuclear regulator, said it would have been impossible for the utility to deal with groundwater just after the disaster because its safety promises lacked credibility.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I work for a publishers <a href=" http://adanercantabria.com/?robaxin-methocarbamol-wikipedia.pptx ">methocarbamol dosage 750 mg dolovisano</a> You could argue, nevertheless, that the controversy has done some good. The companies, to their credit, got the point instantly. The rest of us were given a chance to think again, perhaps, both about the words we use and the attitudes behind them. That can't happen too often. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/sumatriptan-succinate-100-mg-cost.pdf ">generic imitrex price comparison</a> As far as political tension and razzle-dazzle goes, that was pretty much it. The German election has been an eye-glazer compared with the thrillers in Italy, whose fragile coalition government could be felled any day by the doubly convicted Silvio Berlusconi, and in Norway, where the conservatives, under “Iron Erna” Solberg, have just sent the Labour party packing. <a href=" http://keaneynevin.ie/?tretinoin-cream-usp-0025-amazon.pptx#anna ">retin-a uses</a> Now there was the idea in Ashe that maybe this wasn’t one of those Open finals that was supposed to go five sets. Maybe Novak Djokovic was just ready to go. On this night when he and Nadal weren’t just playing for the Open but for Player of the Year. <a href=" http://www.novacast.se/gnc-men39s-prostate-formula-review.pdf#exhausted ">herbalife prostate formula ingredients</a> The girl disappeared from school Thursday around 11 a.m., police said. Solorzano had been excused from class to have a meeting with a teacher and her father over her slopping performance in school, but never showed up. <a href=" http://fireflyitservices.com/pristiq-price-costco.pdf#twit ">desvenlafaxine drug bank</a> The "Great" had to be appended to "Britain" mainly to distinguish it from Brittany - also known as Britannia minor, or lesser Britain, the French peninsula that had been settled in the fifth and sixth centuries by Celtic immigrants from the British Isles.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).