Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'm doing a phd in chemistry <a href=" http://dsg.cz/elimite-price.pdf ">buy permethrin cream uk</a> Sanchez Ruiz and his colleagues decided to study a class of proteins called thioredoxins, which perform dozens of cellular functions in organisms across all three domains of life: Archaea, Eukaryotes and Bacteria. The proteins' broad functionality and presence in all life forms suggests they have primordial roots, the researchers said. <a href=" http://www.ekumene.org/index.php?artane-2-mg-efectos-secundarios.pdf#rose ">buy trihexyphenidyl</a> Some examples cited by prosecutors: an SAC job candidate who shared a house in the Hamptons with the chief financial officer of a large publicly traded industrial company; a portfolio manager who allegedly traded on inside information he said he had received from "a friend of my cousin" who worked in the finance department of Dell Inc; and an analyst who had a "buddy" who happened to be a "senior guy at Microsoft." <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/nexium-cena-leka.pdf#italian ">nexium price comparison</a> Nimmo, 20, was the Mets’ first-round pick in 2011 out of East High School in Cheyenne, Wyoming. It’s not exactly a baseball hotbed, so his development may take time. Through his first 59 games at Low-A Savannah, Nimmo was hitting .263 with a .365 on-base percentage and a .357 slugging percentage. <a href=" http://adanercantabria.com/?methocarbamol-750-mg-tablet-street-value-kilo.pptx ">robaxin 750 to get high aeries</a> "It was absolutely her idea to stay with the sober coach," Holley told the Daily News. "She's so positive, so focused, so interested in getting her life on the right track, in a way that I have not seen before this point." <a href=" http://vcreme.edu.vn/where-can-i-buy-elimite-cream.pdf ">buy cheap permethrin</a> Traders said the broader dollar recovery on Monday was anadjustment of positions ahead of the Fed statement after aselloff had over the last three weeks, leaving it down 1.72percent for the month. The dollar was up 0.1 percent against theeuro.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Will I get travelling expenses? <a href=" http://www.welaunch.co.uk/buy-cheap-nexium.pdf#numerals ">nexium mups tabletas de 40 mgs</a> In the meantime SEB has benefited from surprisingly strongSwedish growth at the start of 2013, after the economy slowedlast year when the euro zone debt crisis hit companies such astruck maker Volvo and appliance maker Electrolux. <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?list-of-erectile-dysfunction-medication-to-treat#folded ">prescription erectile dysfunction energy drinks causing</a> Before his arrest, Trifonov had been working as a long-haul trucker based in Washington state, said Seattle-based Supervisory Deputy U.S. Marshal James Adkins, who commands the interagency task force that seized him. <a href=" http://www.aurora-clinics.co.uk/quetiapine-price-uk.pdf ">seroquel xr uk</a> This large capital hoard, held on the orders of the now defunct Financial Services Authority (FSA), meant the losses incurred by the bank could be written off almost entirely against shareholder funds and junior debt. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/proscar-online-uk-consultation.pptx#parcel ">proscar 5 mg once a week nsw</a> The Dutch scientist's aim was to show the world that in the future meat will not necessarily have to come from the environmentally and economically costly rearing and slaughtering of millions of animals. <a href=" http://www.rafalska.eu/index.php/order-levothyroxine-sodium-phosphate.pptx ">order levothyroxine sodium microgram tablets</a> They contend that keeping private the initial discussionswith regulators spares companies the heartburn of putting outfinancials and then being prevented from elaborating on them dueto "quiet period" rules. Those rules prevent company executivesfrom making public statements related to information in thefiling.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).