Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Could you ask her to call me? <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/xenical-orlistat-cheap.pdf ">where to buy orlistat</a> "If there's a monster like that somewhere in the county," he said, "then we were just very unlucky to end up next door to them. If there's two monsters like that in this area, that scares me a lot." <a href=" http://www.harveyandjohn.com/vivid-virility-for-her.pptx#reference ">vivid virility</a> Poloz also came to the defence of the U.S. Federal Reserve,stating that Chairman Ben Bernanke's description of planseventually to taper its bond buying was carefully communicated,as asked for in Saturday's communiqué of finance ministers andcentral bankers of the Group of 20 leading economies. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=fluticasone-propionate-nasal-spray-abuse-and-high-blood-pressure.pdf#booth ">fluticasone spray during pregnancy nhs</a> HARRISBURG, Pa. — The NCAA says it will gradually restore football scholarships taken from Penn State over the Jerry Sandusky child molestation scandal, saying the school has made significant changes to its athletics programs. <a href=" http://www.draincleaninglondon.com/index.php/menevit-in-singapore.pdf#emotionally ">menevit any good</a> He also warned that more needed to be done in terms ofbailing in shareholders and creditors if a bank failed andwarned that taxpayers would continue to have to step in in the"absolute worst case" if a very large bank failed. (Reporting by Peter Dinkloh; editing by Patrick Graham) <a href=" http://fit2rundirect.com/cefixime-dispersible-tablets-used-for-now.pdf ">suprax tablets dosage hrt</a> "In short, the Pegatron factories are violating a great number of international and Chinese laws and standards as well as the standards of Apple's own social responsibility code of conduct," the CLW investigation noted.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I want to make a withdrawal <a href=" http://www.jvstax.com/generic-metronidazole-lotion.pdf#constant ">buy metronidazole tablets 200mg</a> However, Senate Republicans are still reportedly pushing for slight modifications to the law. According to US media, they want stricter measures to verify the incomes of those seeking health insurance subsidies. They also aim to suspend a tax on medical devices. <a href=" http://www.greendigital.com.br/purchase-ampicillin.pdf#poultry ">purchase ampicillin online</a> The country is trying to diversify its economy, with industrial development a priority. Overseas investors have pumped money into manufacturing and the energy sector. The collapse of a garment factory in 2013 with the loss of more than 1,000 lives brought workers out onto the streets to demand better conditions. <a href=" http://daproim.com/index.php/buy-estradiol-gel-online.pdf ">buy estrace cream online</a> "You could see the chandeliers wobble and the windows vibrating and making noise, but there aren't any cracks in the walls. Shop assistants all poured out onto the streets when the shaking began," a front desk clerk at the Wuyang Hotel in the Zhang County seat, about 25 miles from the epicenter, said Monday. The clerk, surnamed Bao, refrained from identifying herself further, as is common among ordinary Chinese. <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/get-amoxicillin-uk.pdf#against ">where can i buy amoxicillin in the uk</a> The shooting came 10 days after Mayor Rahm Emanuel and McCarthy held a news conference to claim success in a strategy of flooding 20 high-crime neighborhoods with police. Back of the Yards was not one of the neighborhoods that received reinforcements, McCarthy said last week. <a href=" http://drakeed.com/cual-es-el-generico-de-dulcolax.pdf ">dulcolax laxative tablets active ingredients</a> &#8220;But I researched into it and found that I could have a reconstruction using Strattice. It&#8217;s pig skin which is used to form a balcony and hold the implants in place as well as increase blood flow.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).