Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Do you know the number for ? <a href=" http://www.gcva.com/buy-indomethacin-online.pdf ">buy indomethacin suppositories</a> "I don't see mine-mouth power plants as attractive enoughfor large-scale investment," said Widjaja. "PLN has a monopolyon the sector, which means long-term contracts are risky."($1 = 11,235 rupiah) (Additional reporting by Andjarsari Paramaditha in JAKARTA andPatturaja Murugaboopathy in BANGALORE; Editing by JonathanThatcher and Miral Fahmy) <a href=" http://www.icbonline.org/10-off-rogaine-foam-coupon-oil.pdf ">rogaine receding hairline results dpe</a> While government austerity measures - a condition of the bailout - have sparked periodic protests and strikes, the protests haven't turned violent, as in Greece, nor have voters turned to extremist political parties to vent their anger. <a href=" http://armanoswine.se/where-can-i-buy-remeron.pdf#withdrew ">buy remeron</a> Most exciting of all, though, were the whales. As the call went up from the bridge of our ship &ndash; &ldquo;Humpbacks!&rdquo; &ndash; we spotted three of them leaping from the water, their magnificent tails emerging and dipping as if in slow motion, so close that we could see their great barnacled heads, their eyes and blowholes. <a href=" http://www.jilchambless.com/doxepin-class.pptx#shaft ">doxepin ld50</a> "By observing this planet with Spitzer and Kepler for more than three years, we were able to produce a very low-resolution &#039;map&#039; of this giant, gaseous planet," said co-author Brice-Olivier Demory of Massachusetts Institute of Technology (MIT) in Cambridge, US. <a href=" http://www.vroomdigital.ie/order-levothyroxine-sodium.pdf ">levothyroxine backorder</a> It was topped with a spray of trimmed courgette batons, an edible flower and a pencil-like strip of crisped crackling, which was so neat and well turned-out it looked like a pork scratching might after eighteen months at a Swiss finishing school.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Best Site Good Work <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/fluconazole-150-mg-uses.pdf ">diflucan price australia</a> Ryu was still working on a no-hitter at the time, but that ended when David Freese singled to right to lead off the fifth. Matt Adams followed with another single, and the Cards’ engines revved. Then: Oh my. Daniel Descalso, pinch-running for Freese on second after Freese left with right calf tightness, took off third on a flyout to left, and was doubled off second. Total rally-killer, and the score remained 2-0. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/caverta-100-mg-reviews.pdf#adopt ">caverta schweiz</a> The Canadian psyche can be a complex one, yet there is an argument that Downey eclipsed his British rivals in the LTA job hunt by projecting the same qualities that gave Carney the keys to our coffers: outward slickness allied to inner steel, and subtle negotiating mingled with ruthless intervention when required. Downey displayed plenty of purposeful leadership in his previous duties, sweeping aside the laissez-faire traditions at Tennis Canada by creating two elite performance units and enabling the sport to be played all year round, in a spite of a winter climate where even the polar bears look cold. <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/buy-nexium-online-uk.pdf#produce ">cheapest generic nexium </a> It was reported last month that Rupert Murdoch's UK newspaper business has been under investigation since March 2012 as a corporate suspect, but neither the Metropolitan Police nor News UK have officially confirmed that claim. <a href=" http://laurabrowncommunications.com/buy-xenical-cheap.pdf ">buy cheapest xenical online</a> The article began: "The flying machines which are the weapon of choice for the next America's Cup, one of the sporting world's more quirky events, are throwing up a mass of problems for sailors learning to control the new beasts ... raising fears for the safety of the people racing them." <a href=" http://atlantisclubkft.hu/can-you-buy-omeprazole-over-the-counter-in-canada.pdf ">omeprazole 40</a> However, following severe criticism from parents, schools and the opposition, the Minister for Education, Ruairi Quinn, has announced measures &lsquo;to retain the level of resource teachers available to students with special educational needs at the 2012/2013 levels'.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).