Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I want to make a withdrawal <a href=" http://vitripiazza.co.uk/buy-amoxicillin-online-uk-next-day-delivery.pdf ">where to buy amoxicillin uk</a> By the time Pakistan embarked on a process of Islamisation and introduced tough new laws aimed at religious minorities in the 1970s and 1980s, the more controversial bits of that speech were largely wiped out from public discourse. <a href=" http://randyniles.com/where-can-i-buy-zomig-nasal-spray.pdf ">generic zomig nasal spray</a> The TV presenter, who is married to footballer Peter Crouch, wore a floor length black gown featuring sheer cut out panels almost to the crotch and a racer back to last night&rsquo;s Attitude Awards, which celebrate the gay and lesbian community. <a href=" http://www.playinnovation.co.uk/is-diclofenac-available-over-the-counter-in-the-uk.pdf ">voltaren ukraine</a> Weeks likes to talk about settling on the farm. His mother, now 83, is wiry and whip smart, maintaining the land, driving her light blue 1969 Chevrolet pickup around the chicken house, stock pond and dairy barn. She cuts the lawn, trims the hedges, welcomes over 20 wild cats across the property and keeps an active work list handy. <a href=" http://www.vhig.nl/index.php?tadalista-20.pptx ">tadalis sx gefoalscht</a> Transparency International is a global organization that campaigns against corruption. It has 90 chapters worldwide and tries to raise awareness of the damaging effects of corruption and works to develop and implement measures to tackle it. <a href=" https://www.citis.com.br/how-do-you-get-clomid-prescribed-can.pptx#beef ">where can i get clomid over the counter canada</a> A temporary 5.25% rate was also imposed in 2004 during a one-year repatriation holiday. While that did induce a surge of money coming back to U.S. shores, studies have shown it didn't produce the biggest economic bang for the buck.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I came here to work <a href=" http://predicare.se/acxion-fentermina-precio.pdf#cutting ">acxion tabletas fentermina</a> Some analysts believe the PC industry's troubles are already baked into the price of Intel's stock, which has risen about 14 percent in 2013, less than the Standard & Poor's 500's increase of 20 percent. <a href=" https://www.citis.com.br/trying-get-pregnant-clomid-safe-while.pptx ">order clomiphene citrate available in india</a> “I told myself I won’t be blind, like the doctors say,” Fasano writes. “My eyes were white, completely covered by the acid. They (doctors) created a fluid with my blood and they cleaned my eyes, I added in the will to heal.” <a href=" http://kilkennytrailsfestival.ie/?cheap-pantoprazole-40-mg.pdf ">generic pantoprazole walmart</a> The thin noodles are springy, and scalding hot. Surrounding them is a salty "shio" broth seasoned with seafood extract. A pile of greens nestles on top, plus a slice of pork and half a soft-boiled egg. This is ramen, the national dish of Japan, as served at Ittenbari noodle bar in Soho. <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/nexium-20-mg-28-tablet.pdf#road ">nexium 20 mg 28 tablet</a> The brown, sugary substance spilled Monday from a pipe used to load molasses from storage tanks to ships sailing to California. The shipping company, Matson Navigation Co., repaired the hole and the pipe stopped leaking Tuesday morning, spokesman Jeff Hull said. <a href=" http://www.hortidiveio.it/clozapine-medication-for-schizophrenia.pdf#edmund ">clozapine monitoring service</a> "We advise that couples have 10 (percent) to 20 percent extra set aside just in case something comes up," says Buckley. Such incidentals include paying the gestational surrogate for any lost wages if she is put on bed rest or day care costs for her other children, Buckley says.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).