Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Go travelling <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/nexium-40-mg-infoleht.pdf#renting ">nexium versus prilosec</a> Better-than-expected economic figures in Europe havesupported the euro and sterling of late. Britain's trade deficitnarrowed sharply, supporting the pound, which traded close tothe Thursday level of $1.5574 that was its strongest since June19. <a href=" http://www.bookiesbettingbonuses.co.uk/where-can-i-buy-xenical-online-in-the-uk.pdf ">buy xenical diet pills uk </a> Keeping on that thought raises on interesting question. Do players that have naturally higher values of growth hormone, testosterone, etc. have an unfair advantage over players that have naturally lower values? <a href=" http://www.tbb.no/where-can-i-purchase-provera.pdf ">depo provera shot purchase</a> Mr Miliband, who is back at work this week after a two-week summer holiday with his family in France, should also embark on an &ldquo;aggressive reshuffle&rdquo; of his shadow cabinet, according to his parliamentary colleagues. <a href=" http://powerbible.com/buy-cheap-crestor-online.pdf ">buy crestor 20 mg online</a> But while officials said that initial tests of the parish&rsquo;s water did not find any indication of the rare contaminant, a state health department official said the area had low levels of bacteria-killing chlorine in the supply. <a href=" http://www.juventudrebelde.org/index.php?page=where-to-get-levitra-soft-generic ">nformation about purchase cialis usa</a> "What they've got is somebody who can take 400 stores withreally great premium positioning and turn that into 800 storesand do that in China, and do that in India and do that in Europeand in Russia and in South America and everywhere else which atthe moment they don't really have."

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Looking for a job <a href=" http://www.diogonogueira.com.br/cheapest-vigora-100.pdf#heels ">vigora 100 einnahme</a> It seems as though Citi was offered the chance to honor their commitments made during the freewheeling time of &#8220;notional profits&#8221; that were used to actively promote what would turn out to be &#8220;toxic assets.&#8221; Their failure to honor without litigation incited litigation. By not putting all of their eggs in one basket, ADIA has shown common sense one would expect from a tradition of wealth management whose history dates back to &#8230; well, much longer than Citi&#8217;s. (Bad news is that CFMA of 2000 probably enables a derivitives market to make bets on the outcome, right?) <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/revatio-patient-information-leaflet.pdf ">revatio for pulmonary hypertension</a> "The Justice Department is saying, 'We don't want to buy apig in a poke. We want to know what the scope of the issues arebefore we say you're done, we have no more business with you onthis issue,'" said Samuel Buell, a professor at Duke UniversityLaw School. <a href=" http://unicampusmedia.com/cheap-amlodipine.pptx#snigger ">cheap amlodipine generic</a> U.S. President Barack Obama had prepared to attack President Bashar al-Assad's forces in response to the August 21 gassing. Faced with resistance in Congress, he accepted a proposal from Assad's Russian ally to refrain from strikes in return for Syria giving up its chemical arsenal by the middle of next year. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/famvir-buy-uk.pdf#hans ">cheap famvir online</a> The public prosecutor's office said on Monday it would recommend High Court investigating Judge Pablo Ruz call Barcenas to testify again. He is charged with money laundering, bribery, tax fraud and other crimes. <a href=" http://ishedlight.com/itravil-ap-60-mg-efectos-secundarios.pdf ">itravil buy</a> Lady Gaga gets to shoot people in the face. Mel Gibson gets to shoot people in the face. Cuba Gooding? Shoots people in the face. Vanessa Hudgens gets shot in the head. Sofia Vergara fires bullets from her bra, for goodness sakes.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).