Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

A Second Class stamp <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/order-effexor-xr-canada.pdf ">cheap price effexor xr</a> In a brief statement, Jacqueline Reses, Chief DevelopmentOfficer at Yahoo and an Alibaba board member, said: "In afast-moving technology market, it's critical that a company'sleadership can continue to preserve its culture and set itsstrategic course for the future." <a href=" http://www.lacarceldepapel.com/buy-cheap-plendil.pdf ">buy generic plendil</a> Snezana Vucetic is also a Materials Engineer at the University of Novi Sad: &#8220;Once fabricated, we have to artificially weather these replica bricks. So we expose them to salt and freeze-thaw cycles. We also expose them to sulphur dioxide and carbon dioxide and we attack them with polluting microbiological agents&#8221; <a href=" http://www.iambicdream.com/ageless-male-testosterone-booster.pptx#beds ">ageless male testosterone clinic</a> "This means that we - as in bony fishes - are the ones who have held on to more ancient structures, while it is the sharks that have gone off and done something new and interesting in an evolutionary sense. <a href=" http://www.vroomdigital.ie/domperidone-order-online-uk.pdf ">order domperidone canada</a> Today, four-bedroom Can Botana, which is minutes from the beach and the historic Port de Pollença, is the epitome of calm, surrounded by 305 acres of sweeping grounds with hunting rights, Mediterranean gardens, a fruit orchard and vegetable garden. <a href=" http://blog.staffnurse.com/where-can-i-buy-xenical.pdf#usefully ">where to buy xenical in singapore </a> "We encourage South Sudan to do so in a manner that reflectsthe diversity of the South Sudanese people, and in conformitywith its transitional constitution and the democratic ideals thenew country has espoused."

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Is there ? <a href=" http://www.newbeetleclub.nl/newforum/aceclofenac-cream-brands.pdf ">aceclofenac topical cream</a> The divestment, which is subject to regulatory approval, ispart of a plan drawn up by the European Commission to refocusthe bank's activities on retail to mid-cap markets and reducerisk-weighted assets. <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/augmented-betamethasone-dipropionate-cream-05-.pdf#crescent ">betamethasone dp augmented</a> The refinement is highlighted best through the new Precision Movement mechanics that handle ball physics along with close controls and dribbling that gives players a terrific sense of control when on the attack.  It also helps when working in tandem with other teammates, allowing for more options when working with the ball.  Defense, too, feels much tighter and solid than in years past.  For all of the positive tweaks, however, it's not without complaint.  The game still feels a bit on the arcade-style side of the spectrum than many may like - especially in terms of passing and taking shots on goal.  It's still quite fun and offers a rewarding experience, but those who want as much on-the-field authenticity as possible might come up wanting. <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/montelukast-sodium-chewable-tablets-5mg.pdf#possess ">montelukast sodium chewable tablets 5mg</a> In addition to the extra $100 off the MacBook Pro, Best Buy has a number of other student discounts. They will be valid until Aug. 10, though the spokeswoman promised a new set of student deals on Aug. 11. <a href=" http://www.nurhitoolkit.org/amitriptyline-hydrochloride-25-mg.pdf#wavy ">can i buy amitriptyline over the counter</a> That runs counter to the SNP’s pledge to ensure that all current Scottish infantry ­battalions are retained by an independent Scotland and that abolished Scottish regiments are reinstated, as part of a 15,000-strong new Scottish Armed Force. <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/nexium-coupons.pdf#specially ">what otc is most like nexium</a> "Marion, who is the Wimbledon champion, bucks that trend, and she is a fantastic example to all young people that it&#039;s attitude, and will and determination together obviously with talent that in the end gets you to the top," he said.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).