Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

We went to university together <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/vytorin-price.pdf ">generic vytorin 10 40</a> Ford is allocating more time than General Motors Co to change over to the new model, Johnson said. GM built the old and new versions of the Chevrolet Silverado and GMC Sierra pickups for about two months this year, a GM spokeswoman said. <a href=" http://www.wigt.co.uk/avamys-fluticasone-furoate-nasal-spray-price.pptx ">fluticasone cream dosage</a> The S&P 500 has fallen for five of the past six sessions,and last week posted its worst week since June. Those declinescame as investors found few reasons to buy with major indexesnear record highs and earnings season winding down. <a href=" http://www.hortidiveio.it/bensedin.pdf ">bensedin tablete uputstvo</a> And while Cudlitz pointed out that there is a “grief tourist” hidden within all of us – our desire to visit places like Ground Zero or Pearl Harbor, or even put our hands inside that of a dead celebrity’s print at Hollywood’s famed Grauman’s Chinese Theater – Griffith said her only encounter with a slice of tragic history wasn’t intentional. <a href=" http://www.parroquiasantarita.org.pe/order-bimatoprost-cod.pdf ">buy bimatoprost online worldwide delivery</a> "The testimony is a venue to explain the Fed board'sthinking, rather than Bernanke's own ideas. So I would expecthis remarks to be a bit more hawkish than last week," saidMinori Uchida, chief currency analyst at the Bank ofTokyo-Mitsubishi UFJ. <a href=" http://www.aristaeus.nl/index.php/levitra-mypb.pptx ">levitra dpcc</a> Between 1,100 and 1,200 Boeing aircraft of all sizes havebeen fitted with the beacons, but Boeing is asking that airlinesinspect as many as possible and report back within 10 days tohelp regulators decide what action to take, if any.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Recorded Delivery <a href=" http://empatiacomunicacion.com/online-cytotechnologist-program.pdf ">oral misoprostol for miscarriage</a> At a separate Senate oversight hearing, the heads of JPAC and the Pentagon office for missing personnel noted recent improvements, including cooperating with one another, despite allegations of turf battles. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/le-doliprane-wikipedia.pdf#restrain ">doliprane paracetamol 1000 mg </a> Boston Magistrates&#8217; Court today heard that an employee working with a CT scanner at Pilgrim Hospital, Boston, received more than double the annual dose limit for skin exposure in just over three months. <a href=" http://www.aisleplanyourday.com/robitussin-cough-gels-buy-online.pdf ">cheracol robitussin a-c dosage</a> Massachusetts is the leading laboratory for health care reform in the nation, and a hub of medical innovation. From the lab to your doctor’s office, from the broad political stage to the numbers on your scale, we’d like CommonHealth to be your go-to source for news, conversation and smart analysis. Your hosts are Carey Goldberg, former Boston bureau chief of The New York Times, and Rachel Zimmerman, former health and medicine reporter for The Wall Street Journal. <a href=" http://future-software.co.uk/sumatriptan-back-order.pdf#ave ">imitrex cheap meds</a> Air Force announced yesterday that its football Mountain West Conference game Thursday night against San Diego State would be played. Air Force had to postpone some Mountain West women’s volleyball and soccer matches last weekend. <a href=" http://atomsystem.com/topamax-online-purchase.pdf ">purchase topamax weight loss</a> Mike Skinner came out blasting on his debut album as the Streets, spinning tales of smoking, video games, and drinking with geezers. "Don&#039;t Mug Yourself" was originally slated to be a B side until Skinner realized how poppy it was. "It&#039;s about bugging yourself with a girl," Skinner said. "Just really liking a girl and acting like a complete twat." Appropriately enough, the song was written after a night of binge drinking with his buddy Calvin. "We ended up getting really, really smashed," Skinner said. "Calvin heard the instrumental and he was like &#039;I want to be on this tune.&#039;"

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).