Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

The National Gallery <a href=" http://www.taalgewoon.nl/russian-stallion-mg.pptx#patrol ">purchase russian stallion</a> Macau Legend has enough money to start the casino development without needing to raise more until next year, said Sheldon Trainor, the company's executive director. It would likely seek debt financing rather than issuing new shares, he said. <a href=" http://www.cappobros.com.au/lasix-infusion-in-acute-renal-failure.pdf#glass ">is lasix potassium sparing</a> Well, actually, he wasn't wrong about that — the seven men they stranded Thursday lifted their season total to 1,129 in 153 games, three more than the idle Cincinnati Reds. Still, LOBs are not a true measure of a team’s offense. Last year, the Cardinals and Giants finished 1-2 in that category, but were two of the best offensive teams in baseball. It’s when and how the runners are stranded. For the Giants this year, too many have been stranded in close games they’ve wound up losing. <a href=" http://www.gameskeeper.co.uk/index.php/amoxicillin-online-sales-uk.pdf#rapture ">amoxicillin price uk</a> As a nonprofit, Rideout is required to provide health care regardless of whether a patient is insured or underinsured; there are 18,000 uninsured residents in Yuba County and 13,000 in Yuba County, according to a 2005 UCLA study. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/where-can-i-buy-ivermectin-for-my-dogs.pdf#row ">where can i buy ivermectin for rabbits</a> &ldquo;This election gives us tailwind for the national election,&rdquo; said Hermann Groehe, the general secretary of Merkel&rsquo;s Christian Democratic Union. But, he warned, &ldquo;it is of course clear that the national election hasn&rsquo;t yet been decided.&rdquo; <a href=" http://www.autovita.lt/index.php/order-lipitor-canada.pdf#courage ">order lipitor online</a> United States Air Force Major General Michael Carey is seen in an undated handout photo. Carey, a two-star general overseeing the U.S. arsenal of intercontinental missiles, was fired on Friday for personal misbehavior, the Air Force said, adding the matter was not tied to the readiness or security of America's nuclear missiles.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Will I have to work shifts? <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/buy-clarithromycin-online-uk.pdf#phase ">buy clarithromycin online uk</a> Canon's shares have risen about 40 percent during aneight-month rally fuelled by the reflationary economic policiesof Prime Minister Shinzo Abe, underperforming a 70 percent risein Tokyo's benchmark Nikkei average but outpacing a 26percent gain for rival camera maker Nikon Corp. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/can-buy-zoloft-online.pdf#preference ">can i get zoloft over the counter</a> Luckily this time the guy who showed up was at least 50, his days of girflriend-slaying behind him. (He also had ten children, lest anyone accuse him of not doing his bit.) More ominous was the size of his van. My girlfriend's previous dwelling was a house in Clapham in which she had a room about 10ft square. How the contents of this space expanded to fill a lorry of the sort used to convey Rolling Stones stagesets or nuclear waste is a mystery I will take to the grave. <a href=" http://www.myh.org.uk/40-mg-accutane-per-week-nyc.pdf#trips ">is 40 mg of accutane too much zma</a> Companies boosted employment by 176,000 workers in Augustfrom a 198,000 gain in July that was revised down, figures fromthe Roseland, New Jersey-based ADP Research Institute showedyesterday. The median forecast of 43 economists surveyed byBloomberg called for a 184,000 gain. <a href=" http://www.abra-fluid.ch/cymbalta-buy-online.pptx ">buy duloxetine online</a> Yet it may be that plummeting markets are just the incentive lawmakers need to reach agreement and steer the nation away from economic ruin. If that's the case, a stock market in free fall may in a certain, sad sense, be a good thing in the current political climate. <a href=" http://www.iap.org.br/buy-lipo-6-online-india.pdf#peace ">lipo 6 buy ireland</a> Dr. Glen Elliott is a Clinical Professor at Stanford University Department of Psychiatry and Behavioral Sciences, Emeritus Professor of Clinical Psychiatry at the University of California at San Francisco, and Chief Psychiatrist and Medical Director at Children’s Health Council.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).