Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Until August <a href=" https://www.karaisali.bel.tr/?order-erectile-dysfunction-pills-against#cavern ">discount erectile dysfunction pills kamagra</a> Some suggest the new rules and Petrobras'slower-than-expected development of other big fields nearby areto blame for the lukewarm interest. Others voiced concerns thatthe area might not be as promising as billed by the government. <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/buy-robaxin-uk.pdf ">buy methocarbamol uk </a> “It is never too late to get vaccinated. Unvaccinated children, teenagers or young people should have at least one dose of the MMR vaccine, which will then give them 95 percent protection against measles. A second dose is then needed to provide almost complete protection.” <a href=" http://www.iap.org.br/suboxone-pill-how-to-take.pdf#manipulation ">suboxone clinic knoxville tn</a> Yahoo said it earned $297 million in net income in the thirdquarter, or 28 cents a share, compared to $3.16 billion or $2.64a share in the third quarter of 2012, when Yahoo's resultsincluded a $2.8 billion gain from the sale of a portion of itsstake in Alibaba Group. <a href=" http://laurabrowncommunications.com/cheapest-place-to-buy-celebrex.pdf#require ">buy cheap celecoxib</a> Satellites are already designed to withstand the amount of radiation they will likely be exposed to over a lifetime that generally spans 15 years, but the MIT researchers found that current models don&#8217;t properly incorporate extreme space weather events. If researchers are able to learn enough about how space weather effects satellites, they could better design them to withstand the effects. <a href=" http://www.hortidiveio.it/risperidona-bula-2mg.pdf#wildly ">o remedio risperidona para que serve</a> "I actually think that of the data sets, this is one of the weakest," he said. "We are in the middle, which is not terribly surprising because, again, we do get a lot of complications. There's some risk adjustment, but I don't think this methodology is very rigorous in its risk adjustment."

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Where are you calling from? <a href=" http://www.inserm-u674.net/fr/index.php/cheaper-rogaine-propecia.pptx ">cheap propecia australia</a> Until privately owned Space Exploration Technologies beganselling commercial launches on its Falcon boosters, satelliteowners and operators took most of their business to Europe,Russia and other countries. <a href=" http://www.icbonline.org/rogaine-foam-results-jean-coutu.pdf ">buy rogaine foam jersey</a> Cruz’s injury could have more of an impact. For a few plays Sunday, the Giants offense seemed as potent as everyone had once expected; David Wilson gained 25 yards on the game’s first two plays, and the Giants needed just three plays to get into the red zone. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=motrin-600-mg-equivalent-sirve-el.pdf#chair ">motrin 800 get you high five</a> It would also "signal to the markets that the Fed's 'character' hasn't really changed and the earlier taper is more of a change to monetary policy tactics as opposed to strategy," Hatzius wrote in a client note earlier this week. <a href=" http://euso.se/convert-metoprolol-toprol-xl.pdf ">lopressor hct</a> In its own open letter to shareholders, Astex countered thatit had contacted 33 pharmaceutical companies worldwide to gaugetheir interest, of which only five, including Otsuka, executednon-disclosure agreements. <a href=" http://www.mobatec.nl/web/lopressor-hct-webmail.pptx#multiple ">metoprolol online prescription yearly</a> Last week, Tyson Foods Inc said it would stop accepting beef from Zilmax-fed cattle after it observed animals arriving at its slaughter facilities with signs that they had difficulty walking or moving.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).