Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

What sort of music do you like? <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/lasix-online-uk.pdf#storm ">furosemide for dogs buy uk</a> Larry Summers, widely seen as the front-runner to replaceBernanke when he leaves office at the end of January, is alsoelsewhere engaged. Only three of the seven members of the Fedboard of governors are coming. <a href=" http://generator.org.rs/index.php/winstrol-cycle-results-pics.pdf ">winstrol nombre generico</a> “You think about the crime environment then,” Kelly said. “I had been a precinct commander (in the 71st in Crown Heights) and this was a New York where some precincts had 100 murders a year. But these detectives would not let this go. Maybe because they just couldn’t let go of the picture of that little girl folded inside that cooler. They had seen the body. And because they had seen it, they would not or could not allow themselves to give up on finding out who she was and who had done this to her.” <a href=" http://apostolicfaithweca.org/cost-of-flonase-otc.pdf#buggy ">flonase nasal spray for sinus infection</a> In 2012, 53.8 percent of girls ages 13 to 17 received at least one dose of HPV, and 33.4 percent received all three doses needed to complete the series. That&#39;s about the same vaccination rate as in 2011, according to the study from the Centers for Disease Control and Prevention (CDC). <a href=" http://www.espaitaronja.com/atorvastatin-10-mg-and-grapefruit.pdf ">lipitor 20 mg generico tablet price</a> Canada&rsquo;s National Post carried the headline: &ldquo;It&rsquo;s a boy! (And why we care about heirs)". Unlike any of the British newspapers, the picture they chose was a large cut out image of the royal crown. The paper noted that the &ldquo;baby embodies hope for stability&rdquo;, but in the first line of the article referenced The Guardian&rsquo;s use of the &ldquo;republican&rdquo; tab on their website. <a href=" http://www.wigt.co.uk/order-albuterol-online.pptx ">cheap albuterol</a> Two state government sources told the Syracuse Post-Standard the Cuomo administration scuttled the concert because it might seem as if the governor’s private show was being funded by the band’s $650,000 contract with the state fair. The concert was projected to generate up to $1.1 million in revenue for the fair.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'd like to speak to someone about a mortgage <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/buying-promethazine-codeine-syrup-online.pdf#willing ">buy purchase phenergan</a> The recent volatility in all sorts of markets, including government and corporate bonds, has happened largely because investors have started to worry that central banks will begin withdrawing measures to hold down interest rates and stimulate their economies sooner than most people had anticipated. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/diflucan-for-ringworm-of-the-scalp.pdf#sharply ">price of diflucan 150 mg</a> Eventually the mother was rescued by her old employers, who found her a job in Paris. Her daughters were farmed out to relations; but when Alphonsine was 12 years old, her father came back into her life and began taking her for weekend visits to a septuagenarian with a reputation as a debauchee. <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/suprax-100mg-5ml.pdf ">proper dosage of cefixime</a> On Wednesday afternoon, a Los Angeles jury found AEG Live was not liable in the wrongful death lawsuit filed by the family of late pop singer Michael Jackson, in a case where lawyers in court papers had suggested the damages could exceed $1 billion. <a href=" http://www.brasseriekleijnspeijck.nl/retin-a-gel-tretinoin.pdf#confirmed ">where to buy tretinoin gel 0.1</a> "These forecast downgrades reflect the unpredictability of a business in transition, and of regulatory action," said Numis analyst Ivor Jones, who retains a "buy" recommendation on the stock reflecting potential growth from new products and U.S. expansion. <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/about-nexium-40-mg.pdf ">esomeprazole order online</a> Pick up trucks those are unchanged sales flat prices there because in the -- parents a used car -- folly cell phone bills not so much day you know when you look at your feeling like what are these charges -- -- come from the -- the keep getting bigger.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).