Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'd like some euros <a href=" http://www.czwg.com/abilify-for-depression-and-anxiety-much.pdf ">cost of abilify 15 mg cannabis</a> Prosecutors said the family of the boy, who was 12 at the time of the abuse, was ostracized by the community for pursuing the case in state court instead of letting religious leaders deal with it. The boy's father, a prominent rabbi, lost his job and the family moved to Michigan. <a href=" http://www.czwg.com/buy-aripiprazole-online-canada-outlet.pdf#third ">how to get abilify cheap tgv</a> Congratulations are in order for Keira Knightley! The actress, 28, and her musician beau James Righton, 29, tied the knot in a low-key ceremony in the small town of Mazan in the South of France on May 4, 2013. Knightley wore a white knee-length tulle strapless dress with pale pink flats and a chanel jacket, according to the Daily Mail. The couple met in 2011, and had been engaged since May 2012. <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/azithromycin-dosage-uk.pdf#indicate ">cheap zithromax uk</a> London police are already investigating Murdoch's News UKfor possible criminal violations over allegations ofphone-hacking and illegal payments to public officials by itsjournalists. News Corp has said it is aware of the policeinquiry but has given no further details. <a href=" http://predicare.se/soap-and-glory-sit-tight-intense-xs-firming-formula.pdf#harriet ">soap &amp glory sit tight intense xs reviews</a> For better web access: Turn highway reflector posts into wireless routers. Web access where ever you drive. No data plan required. No digging up streets required. No new cell towers required. Just stuff we already have. <a href=" http://www.acercas.com/?500-mg-valtrex-while-pregnant.pdf#destroyed ">valtrex 500 mg cold sores</a> Citing "significant liquidity constraints and the difficultyof obtaining long-term financing," Ecotality said an auction isnecessary to maximize value for creditors and avoid a "fire-saleliquidation."

2rand[0,1,1]

25.5 2017

A financial advisor <a href=" http://atlantisclubkft.hu/can-zoloft-worsen-ocd.pdf#rabbit ">50 mg zoloft during pregnancy</a> Although Nastari was unable to say how much mill-output will drop or reduce a global sugar glut that has pushed prices to three-year lows, he said 65 million metric tons, or 18 percent of the cane standing uncut in fields was damaged by the frost. <a href=" http://www.dig-awards.org/index.php/virility-pills-wiki.pdf ">virility vitamins and supplements</a> The mayor had hoped to bring in $30 million this year. But results from a monthlong test of the automated camera system indicate the city could reap well into the hundreds of millions of dollars in the program's first year. <a href=" http://www.taalgewoon.nl/does-ashwagandha-increase-testosterone.pptx ">ashwagandha overdose</a> No other IT contractors have come forward to say they, too,bid on the contract to build Healthcare.gov. (Reporting by Sharon Begley; Additional reporting by DavidMorgan in Washington; Editing by Michele Gershberg and TimDobbyn) <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/how-to-taper-off-25-mg-topamax.pdf ">topamax prescription drug</a> Fourth, although Lloyds is still shrinking the overall size of its mortgage book (net mortgage lending has been shrinking) that is expected to end imminently and net mortgage lending is expected to become positive in the autumn. Because Lloyds is the UK&#039;s biggest mortgage lender, that matters, for the health of the housing market. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/finasteride-online-from-india.pptx ">buy finasteride online india kong</a> "We think that fixing the immigration system will help people get to the United States legally, because currently there is more incentive to thwart our immigration system when the system just seems unfair and broken."

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).