Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Recorded Delivery <a href=" http://www.innermedia.org/index.php?singulair-5-mg-hbf.pptx ">montelukast price costco tabs</a> Black smoke poured from the submarine Tomsk, which is powered by two nuclear reactors, after it caught fire at the Zvezda shipyard in Bolshoi Kamen, about 25 km (15 miles) across a bay from Vladivostok on the Sea of Japan, authorities said. <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/ventolin-inhaler-over-counter-uk.pdf#loudly ">ventolin uk muscle</a> "I'm a little sceptical of the appraisals that this is abig, big reform move," said Patrick Chovanec, managing directorand chief strategist at Silvercrest Asset Management in New Yorkand formerly a professor at Beijing's Tsinghua University. <a href=" http://www.aspanri.org/?nolvadex-20mg.pdf#bronze ">does nolvadex show on drug test</a> However, dots will be connected and questions will develop as a result (meaning, that's what I'm going to do in the next sentence). Hypothetically speaking, the NHL presently has 16 teams in the Eastern Conference and 14 teams in the Western Conference. If Seattle were to have their arena approved and a team in the East were to have a new ownership group in place interested in relocation, the logistics of such a move would benefit the uneven distribution of teams in the league. <a href=" http://www.pelvicphysiotherapy.com/buy-wellbutrin-xl-150.pdf#proposal ">buy wellbutrin xl 150</a> "It was a very volatile, dangerous situation," she said,repeatedly commending her department's performance. "In light ofthat, we will take a look at our protocols and procedures. Thereis always room for us to evaluate and improve our response." <a href=" http://sexperterna.org/best-place-buy-zoloft-online.pdf#engineering ">zoloft insomnia go away</a> “Div. I,” Williams chimes in. “So while everyone else is talking - when (Div. I coaches) come to Findlay prep, there’s a few things that they pretty much know- (our players) qualify because we’re going to make (them) do the work. Check our track record.”

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I love this site <a href=" http://www.pactobiencomun.com.bo/ventolin-inhaler-order-online.pdf#unlikely ">order albuterol inhaler</a> The Google Photos app, for those who haven&#8217;t been following its long and winding saga, is a standalone app that takes the best of Google &#8217;s photos features and adds things like automatic backup from SD cards, offline viewing of recent uploads, and auto-sorting of the best shots as well as simple sharing. <a href=" http://www.glencar.ie/cost-of-ciprodex-drops.pdf#southern ">ciprofloxacin 500mg uti dosage</a> The weakening of currencies in Russia, Japan, Brazil,Argentina and Turkey would impact turnover by a high singledigit percentage in the third quarter, after taking 4 percentagepoints off sales in the second quarter, the group said in anunexpected statement late on Thursday. <a href=" http://loughcu.ie/grand-masti-100.pptx#crept ">grand masti 100 cr</a> A renewed Republican focus on the law's implementation could be an unwelcome distraction for the administration, which has until mid-November to iron out the rollout problems or risk jeopardizing its goal of signing up 7 million uninsured people for coverage in 2014. <a href=" http://hsmai-europe.com/costo-de-pastilla-cytotec-en-mexico-rl.pdf ">misoprostol for sale in manila dfa</a> President Barack Obama&#8217;s administration abandoned an earlier effort to provide affordable long-term care, concluding it was too expensive. Meanwhile, the long-term-care insurance industry is shrinking, with fewer carriers offering the product and raising premiums both for new coverage and large swaths of long-time policyholders. <a href=" http://www.opusdesign.nl/buy-citalopram-20-mg-online-uk.pdf#edge ">escitalopram 5mg</a> Chief executive Ashley Highfield said: "Johnston Press has continued to make good progress during the first half in the implementation of its strategy for growth, completing the re-launch of its print titles and investing further in technology to build its digital platform whilst maintaining a tight control on costs."

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).