Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'll text you later <a href=" http://radiocfxu.ca/?buy-online-cytotec.pdf ">mifepristone misoprostol purchase online</a> Prosecutors say Yowell confessed to fatally shooting his father after the older man caught him stealing his wallet to obtain money for drugs. He then beat and strangled his mother, according to the Texas Attorney General's office. <a href=" http://ascofarve.com/?trend-micro-titanium-maximum-security-review.pdf#formidable ">trent richardson nfl combine</a> Not everyone cuts spending or downsizes in retirement. TonyLopez, 59, of Yorba Linda, California, and his wife Celia, 57,tapped their savings to put down $132,000 - more than double hislast salary - on a four-bedroom home they share with theirdaughter, son-in-law and three grandchildren. <a href=" http://www.glencar.ie/cefixime-dosage-for-gonorrhea.pdf ">cefixime dispersible tablets 200 mg dosage</a> The most common reason women give for continuing genital cutting is to gain social acceptance. Researchers at the UN found that many mothers who voiced opposition to genital mutilation have had their own daughters go through the custom. <a href=" http://www.wigt.co.uk/is-there-a-generic-for-cardura.pptx ">cardura e10</a> The BBC's North America technology correspondent Richard Taylor met one company developing an in-helmet navigation system, and asked if it is any safer than a regular system attached to the motorbike itself. <a href=" http://ipadweddingplanner.com/prevacid-generic-name.pdf ">prevacid 20 mg</a> "Our intrusion detection systems handle something like 147million suspicious events every day," director Ian West toldreporters during a visit to NATO's computer incident responsecapability technical centre on Wednesday.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

A packet of envelopes <a href=" http://fotahouse.com/ibuprofen-10-mgkg.pdf ">can you get high off ibuprofen 200 mg</a> For Tehran that factor, coupled with possible American strikes, means the US “is attempting to rebuild the collapsed terrorists’ morale…and return operational balance to the benefit of the takfiri opposition,” said Iran’s Defense Minister Brig. Gen. Hossein Dehghan. He warned the result would be a “viral expansion in all political arenas [with] negative and unpredictable effects on global security.” <a href=" http://thejnpproject.com/lioresal-25-mg-prezzo.pdf ">baclofen tablets alcohol</a> "It is a relief that there is an improvement in the secondquarter and that the margin (at LV) stopped deteriorating," saidZurich-based Andrea Gerst, who helps run the Julius Baer LuxuryBrands fund with 417 million euros ($551.92 million)undermanagement. <a href=" http://www.argentfm.com/purchase-bupropion.pdf ">purchase bupropion online </a> After shocking investors with a financial warning on FridayBlackBerry said on Monday that it had agreed to be bought by aprivate firm but some investors were doubtful as to whether thedeal will end up closing. <a href=" http://www.argentfm.com/purchase-generic-finasteride.pdf ">purchase proscar online</a> Quarterly results fell in three of four business segments.Cargill's animal protein unit - which had been under stress inthe past year amid a 60-year low in the U.S. cattle supply andhigh feed costs - posted a rise due to improved margins, thecompany said. <a href=" http://marinasitrin.com/?dapoxetine-en-belgique.pdf#loop ">dapoxetine by ranbaxy</a> Long-simmering dissension over the place of visible minorities in Quebec blew into the open with the expulsion from the Bloc Québécois of MP Maria Mourani, who openly criticized the charter for being draconian and an appeal to populist intolerance.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).