Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I was born in Australia but grew up in England <a href=" http://www.icbonline.org/rogaine-price-comparison-vmware.pdf#cruise ">rogaine foam discount code qnbaqaqa</a> Without a dramatic increase in global consumption, topproducer Brazil and some other producing countries could liftworld inventory to a five-year high in the 2013/2014 crop year,keeping further downward pressure on prices. <a href=" http://www.ced.org.es/index.php/buy-benazepril-40-mg#adversity ">how much does benazepril cost</a> Alexion Pharmaceuticals fell 4.5 percent to $109.07on news that it was being eyed for a potential bid by Swissdrugmaker Roche Holding AG, a transaction that could bethe largest healthcare deal of the year. <a href=" http://www.alexandermacbeth.com/buy-kratom-crushed-leaf.pdf#chorus ">best site to buy kratom online</a> In some markets, such as Dallas and Denver, prices have regained all of what they lost during the Great Recession. Even in Detroit, prices are up by a third from the bottom (although still well below their peak in 2005). <a href=" http://www.anspc.it/index.php/female-treasure-supplement-review.pdf#evenings ">female treasure ingredients</a> "The environment in terms of our business is improving slightly but nowhere near the pace that we want," said Chief Executive John Chambers on a conference call following quarterly earnings. "We have to very quickly reallocate the resources." <a href=" http://www.acornerofeden.co.uk/nexium-dr-40-mg-coupon.pdf ">nexium usage dosage</a> Health minister Dr Dan Poulter, whose constituency in Suffolk is served by the ambulance trust, said: “It seems to be unacceptable that we have staff who are being housed in conditions that are not acceptable and may not be able to get the right amount of sleep for looking after patients.”

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Where do you study? <a href=" http://freaktab.com/misoprostol-cipla-200-mg-price.pdf ">mifepristone misoprostol how to use</a> “I come from a typical Indian middle-class family. Everybody has pretty much always done [an office] job. It took me a couple of years to really get comfortable with the lifestyle. Before I used to really worry ... 'Okay, I only have three months of cash left.'” <a href=" https://www.citis.com.br/when-to-take-clomid-in-steroids-cycle-kn-a-35-days.pptx ">where to buy clomid online safely it ok</a> Cuba&#8217;s former leader, Fidel Castro has celebrated his 87th birthday. Though the ailing revolutionary icon has kept a low profile since stepping down in 2006 for health reasons, his influence remains strong on the Caribbean island. <a href=" http://www.edencamp.co.uk/buy-femara-letrozole-uk.pdf#gust ">buy femara online uk</a> They can also mine the minutes of last month's meeting for clues on how strongly the Fed's policy-setting committee is leaning toward September. Bernanke has already said he expects the third round of quantitative easing, or QE3, will be wound down by the middle of 2014, provided the economy improves as expected. <a href=" http://www.jaxmediator.com/curvier-you-results-2012.pdf#willow ">curvier you pills website</a> In this article we apparently have companies like GE Healthcare pushing for a free government handout. The article seems to be pushing the idea that the handouts should continue, hoping that Congress will take action. <a href=" http://realeconomylab.org/bluze-capsules-reviews.pdf#swam ">do bluze capsules work</a> "Microsoft as a company, of course, has many brands: Xbox, Office, Surface and a variety of others. We have brands like Lumia. So we'll need to decide what the next step is from a branding perspective.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).