Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'd like to open a personal account <a href=" http://www.mobatec.nl/web/lopressor-xl-dosage-hcg.pptx ">metoprolol hctz 50 25 mg tab</a> "Millions of hard-working people pay their taxes and it is they who are being defrauded. The government has stepped up HMRC&#039;s enforcement activities to enable them to pursue tax cheats relentlessly around the world." <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/buy-acyclovir-cream-online-no-prescription.pptx ">cheapest place to buy acyclovir</a> "There&#39;s going to be millions that are injured. There are going to be thousands that are going to be permanently injured. There&#39;s going to be over 150 that are killed. And we&#39;re talking about some species that just can&#39;t take that kind of harm to them," he said. <a href=" http://www.adsprecision.com/purchase-metoprolol-online-ybaboo.pdf ">purchase metoprolol succinate dissolution</a> Microsoft, founded in 1975 by Bill Gates and Paul Allen, is a veteran software company, best known for its Microsoft Windows operating system and the Microsoft Office suite of productivity software.Starting in 1980 Microsoft formed a partnership with IBM allowing Microsoft to sell its software package with the computers IBM manufactured. Microsoft is widely used by professionals worldwide and largely dominates the American corporate market.Additionally, the company has ventured into hardware with consumer products such as the Zune and... <a href=" http://ifla.org.uk/citalopram-starting-dose-uk.pdf ">can i buy citalopram online in the uk</a> Watson the supercomputer was last seen on "Jeopardy!" in 2011, crushing two very human former champions and taking home the $1 million prize. Now IBM's whiz kid (whose winnings went to charity) has moved beyond trivia to an even tougher question: Can a really smart computer become the ultimate physician's assistant and vastly improve the quality of health care? <a href=" http://www.welaunch.co.uk/order-baclofen-uk.pdf#letting ">buy baclofen online uk</a> Crimes against humanity previously unheard of are being perpetrated in a systemic fashion with the aim of terrorising the entire population into submission to the new coup authorities. What remains of press and TV channels is under the absolute control of those in power and their task is to justify their brutality.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Sorry, I ran out of credit <a href=" http://www.waveleisure.co.uk/proventil-hfa-90-mcg-inhaler-coupon.pdf#cereals ">proventil hfa coupon 2014</a> The Democratic-controlled Senate says it will reject the piecemeal funding measures and Obama has said he would veto them. One measure the White House does support is a bill to retroactively pay federal workers once the government reopens, likely to pass the House on Saturday. <a href=" http://fit2rundirect.com/suprax-retail-price-qwerty.pdf#following ">suprax antibiotic reviews ear infection</a> Moreover, availability of very cheap clothing tempts people to throw it away after a couple of washes, often because the goods are not of sufficient quality to stand up to many sessions in a washing machine. <a href=" http://www.glencar.ie/buy-metronidazole-online-overnight.pdf ">metronidazole 500mg dosage for bv</a> Barry can't help it. It's all a conspiracy, You see, the fossil fuel industry went back in time and changed the climate 18,000 years ago, causing the glaciers that covered North America to recede. The earth never experienced heating or cooling periods before man, you see. We have to stop their nefarious scheme now before it is too late... <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/cheapest-place-buy-strattera.pdf#repose ">cheapest place buy strattera</a> Dell shares ended trading on Tuesday down 1 percent to$13.02. That is below Michael Dell and Silver Lake's offer of$13.65 per share, indicating that more investors now see theoutcome of the buyout vote as uncertain. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/generic-for-differin.pdf#deputy ">buy differin 0.3 online</a> Kolodny said Johnson played a major and creative role in devising their sex therapy, which helped people focus on sensation of touch rather than performance. Before Masters and Johnson, Kolodny said, medicine was in the &ldquo;dark era&rdquo; when it came to human sexuality

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).