Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

I'll send you a text <a href=" http://www.myh.org.uk/much-does-accutane-cost-uk-jsa.pdf#playing ">average cost accutane per month much does</a> LONDON, July 16 (Reuters) - Members of Britain's royalfamily were "waiting by the telephone" for word of the imminentbirth of Prince William and his wife Kate's first child,expected this week amid a heatwave in London and rising royalbaby fever. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=can-you-give-child-tylenol-motrin-same-time-apartments.pdf ">tylenol motrin switch alternating in adults</a> The country has been headed since 1783 by the Khalifah family, members of the Bani Utbah tribe, who expelled the Persians. From 1861, when a treaty was signed with Britain, until independence in 1971, Bahrain was virtually a British protectorate. Since independence it has forged close links with the United States, and is home to the US Navy&#039;s Fifth Fleet. <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/biaxin-cost.pdf#contract ">what type of antibiotic is biaxin</a> If they did not make changes, Credit Suisse executivesdetermined that the investment bank's return on equity, ameasure of the returns they wring from shareholders' money,would have fallen to 10 percent from 19 percent, an unacceptablylow level. With the changes, they aim to get returns closer to17 percent. <a href=" http://uff-fau.org/time-release-xanax-blue.pdf ">time release medicine for adhd</a> "In the year ahead we plan to increase our investments where there are growth opportunities, and in technology and processes to develop more efficient business models. This will improve the leverage in our business and generate good growth in the future." <a href=" http://theclocktowernyc.com/nutrex-vitrix-avis.pdf ">vitrix reviews side effects</a> Alavi and Assa provided services to Iran, such as transferring rental income to Bank Melli, in violation of IEEPA, according to the lawsuit. The building generated close to $39 million in rental income from 1999 through 2007, according to the lawsuit.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

Directory enquiries <a href=" http://www.musee-minesdefer-lorraine.com/can-my-doctor-prescribe-me-clomid.pptx ">purchase clomid online australia</a> Castro's statement came after Knight bravely delivered a victim's impact statement telling the man who tormented her for more than a decade that "I will live on, but you will die a little every day." <a href=" http://loughcu.ie/breast-actives-ingredients.pptx#permanent ">breast actives order online</a> Miller spent three seasons in Miami, helping the Heat win two titles and playing big roles in each playoff run. He started the last four games of this year's NBA Finals, the highlight of that run possibly being how he lost a shoe during play early in the fourth quarter of Game 6 against San Antonio, flipped it over to the bench, came downcourt and swished a 3-pointer anyway to help the Heat rally from 10 points down in the final 12 minutes. <a href=" http://www.aksimotell.ee/?price-of-nexium-over-the-counter.pdf#starter ">nexium espa㰿l</a> Rodriguez, who after Friday’s rehab start with the team’s Double-A club in Trenton implied that the Yankees were conspiring to keep him off the field, is expected to appeal the suspension if he is unable to reach a settlement with MLB, although it is also possible MLB could decide over the weekend to seek a stiffer penalty. Negotiations have stalled in recent days. <a href=" http://www.taalgewoon.nl/purchase-liagor.pptx ">where to buy liagor</a> Nineteen other states plus the District of Columbia have effective medical marijuana laws, according to the Marijuana Policy Project, a non-profit Washington, D.C.-based group. The project does not count Maryland on the list because it only allows for a "very limited research program," according to spokesman Morgan Fox. <a href=" http://morodalsfestivalen.no/order-retin-a-micro-pump.pptx ">buy retin-a micro gel online</a> "In the fight against terrorist threats, we can only protect the population if we cooperate with others. This cooperation takes place within strict legal and judicial guidelines and is controlled by the competent parliamentary committee," he said.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).