Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

25.5 2017

How long are you planning to stay here? <a href=" http://www.iap.org.br/acxion-ap-pills-for-sale.pdf ">acxion 30 mg tabletas</a> Battling from the start with Debt Ceiling, while racing along the rail under Irad Ortiz Jr., Havana opened up a four-length lead in the stretch, but was fully extended late when challenged by Honor Code, who was forced to rally very wide from the back of the pack. Havana just hung on to remain undefeated from two starts. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=motrin-600-mg-cost-dfw.pdf ">motrin ad ringtone</a> Missouri Governor Jay Nixon, a longtime death penaltysupporter, announced that propofol would not be used in anexecution scheduled for later this month, and directed stateofficials to find another lethal drug for future use. <a href=" http://www.nclean.us/tadapox-tablets.pdf ">buy tadapox online india</a> Sunday's 75-minute finale, entitled "Felina," saw Waltreturn to his deserted family home, retrieve a vial of ricin hehid in the wall, and embark on his final mission to tie up theloose ends left by his crumbled drug empire. <a href=" http://www.umnaw.ac.id/?virility-ex-funciona-de-verdad-204 ">actos online purchase ml khanna</a> Greenpeace activists detained last month after attempting to scale a Russian owned Arctic oil platform are being kept under &#8220;inhumane&#8221; prison conditions &#8211; according to representatives of the environmentalist group. <a href=" http://vcreme.edu.vn/where-can-i-buy-tretinoin-gel.pdf ">where can i buy tretinoin cream in the uk</a> The deal, approved by the boards of both companies on Mondaynight, will boost Kroger's presence in the U.S. southeast.Competitors there include privately held Publix and discounterWal-Mart Stores Inc, the largest U.S. food retailer.

2rand[0,1,1]

25.5 2017

The line's engaged <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?order-vahard.pdf ">vahard</a> To get the best performance possible on tablets running Windows 8 buyers need to go with full Intel Core processors. That usually drives the prices up significantly, even double that of the iPad or Android tablet. That choice also hits the battery life hard, dropping it from near all day utility to just four or five hours. That's not even close to what the competition delivers. <a href=" http://www.azimuthprod.com/azimuth/buy-metformin-online-uk.pdf ">glucophage sr</a> After Figueiredo's meeting this week with U.S. national security adviser Susan Rice, Washington issued a statement saying that recent reports had raised "legitimate questions for our friends and allies" about U.S. intelligence. <a href=" http://www.opusdesign.nl/amlodipineatorvastatin-tabs-510mg.pdf#promising ">what is atorvastatin generic for</a> MOSCOW - The United States and Japan escaped specific mention in a final communique issued on Saturday by the Group of 20 economies that called for credible medium-term fiscal strategies in advanced economies. <a href=" http://www.astoriabarcelona.com/?page_id=cost-of-micardis.pdf#litter ">micardis hct generic price</a> "The eBay system is undergoing scheduled general maintenance which has been previously announced. During this maintenance period, certain eBay features may be intermittently unavailable or slow and we apologise in advance for any inconvenience caused," a spokesperson said. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=how-much-infant-motrin-for-3-year-old-sleep.pdf#alcohol ">para que sirve el motrin 400 mg foros</a> "There are no boundaries here. There's nothing on the table,there's nothing off the table," Boehner said after a meetingwith House Republicans, making no mention of his recent demandsto delay parts of Obama's healthcare law in return for approvingfunds to end the government shutdown.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).