Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I've only just arrived <a href=" http://www.woodmemoriallibrary.org/childrens-ibuprofen-dosage-chart-100mg5ml.pdf ">how many 200mg ibuprofen can i take to die</a> Geographically at the center of what some strategists have called an "arc of insecurity" involving Islamist fighters from Kenya and Somalia in east Africa to Mauritania in the west, a power vacuum could pave the way for militants to seize control. <a href=" http://www.kfc.pt/generic-propecia-india-when-available-in-usa.pdf ">side effects after stopping finasteride</a> Automaker Daimler AG laid out the hope of a recovery in the West European car market later this year as it reported a big jump in its second-quarter net profit following the sale of its stake in aerospace firm EADS. <a href=" http://www.aurora-skin-clinics.co.uk/zyprexa-75.pdf#buggy ">zyprexa nausea</a> ** BioMarin Pharmaceuticals, a drugmaker thatspecializes in treating rare diseases, will be acquired by RocheHolding AG for $15 billion, reported DealReporter.Swiss drugmaker Roche may have to pay $95 to $105 a share forNovato, California-based BioMarin, according to the report. A$95 a share bid would value the company at about $13.5 billion. <a href=" http://edmundross.ie/flonase-acne.pdf#causing ">how much is generic flonase at walmart</a> Telefonica, together with Italian investors Generali, IntesaSanpaolo and Mediobanca, controls Telecom Italia's 14-strongboard via a holding company, Telco, which has a stake of onlyabout 22 percent in the group. <a href=" http://www.waveleisure.co.uk/imitrex-prescription.pdf ">imitrex 100 mg tablet</a> The House plan would include stronger measures targeting Obama's healthcare law, but still represents a major scaling back of GOP demands and may draw opposition from the most conservative Republicans in the chamber. The proposal would accept key parameters of the emerging Senate deal, reopening the federal government by extending current spending levels through mid-January, and raising the nation's debt limit through February

2rand[0,1,1]

26.5 2017

What company are you calling from? <a href=" http://www.future-es.com/clindamycin-hcl-150-mg-price.pdf#teddy ">is clindamycin gel safe during pregnancy</a> "We do not need military-grade uranium. That's a certaintyand we will not move in that direction," Zarif said. "Having anIran that does not have nuclear weapons, is not just your goal,it's first and foremost our goal." <a href=" http://vitripiazza.co.uk/what-is-the-otc-version-of-nexium.pdf ">is esomeprazole magnesium the same as nexium</a> The Flyers, whose fan base is also predominantly 76erssupporters, play in the same division as the Devils. Harris, whohas family ties to both Philadelphia and New Jersey, said heisn’t worried about alienating Flyers’ fans. <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=motrin-3-year-old-pyramid.pdf#diving ">motrin pm printable coupons usa</a> The companies said the existing practice of recognizinginter-company transactions gave business greater certainty andencouraged trade by helping ensure the same profits were nottaxed more than once. <a href=" http://icnc.co.nz/prevacid-30-mg-cost.pdf#invent ">prevacid for infants coupons</a> Paris. It&rsquo;s prettier and more compact than London, so I walk everywhere, even though I have no sense of direction. My favourite place is the Île St Louis because it&rsquo;s still very medieval. I love the little bistros and imagining the Viking ships travelling down the Seine. I like places where you feel a connection to people who&rsquo;ve been there before. <a href=" http://www.lletycynin.co.uk/acyclovir-cream-over-the-counter-uk.pdf ">acyclovir cream uk</a> The massive charge underlines the struggles of the world's largest software company, which last week announced a deep reorganization to transform itself into a "devices and services" leader, but is struggling to make mobile computing as attractive as Apple Inc or Google Inc.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).