Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

We work together <a href=" http://webdesign-newcastle.co.uk/voltaren-emulgel-price-uk.pdf ">buy voltaren online uk</a> Community Boards 9, 10, and 11 also balked at the fast-tracked process, but Transportation spokesman Seth Solomonow said his agency “held a thorough public process ... and community concerns from all of these were well documented." <a href=" http://instadashapp.com/where-can-i-buy-losartan-potassium.pdf#wearisome ">where can i buy cozaar</a> Yarbough's lawyers have argued his trial attorney — handling her first and only homicide case — was ineffective and failed to argue the deaths could have happened hours earlier, when Yarbough and Wilson were hanging out together in the West Village. <a href=" http://www.electronicsinmotion.com/portal/index.php/buy-ibuprofen-gel.pdf ">buy ibuprofen online uk</a> Fans line up behind a barrier to exchange their New England Patriots Aaron Hernandez football jerseys at Gillette Stadium in Foxborough, Mass., Saturday, July 6, 2013. The Patriots are offering a new jersey to all fans who want to get rid of the one they bought with Hernandez's name on it. (AP Photo/Michael Dwyer) <a href=" http://audio-republic.co.uk/buy-albuterol-online-uk.pdf ">buy albuterol online uk</a> Obama, who turns 52 on Sunday, left the White House unusually early for the half-hour trip by motorcade to Andrews Air Force Base in Maryland to squeeze in some golf before the celebration was to shift to the presidential retreat. <a href=" http://www.innovatie-advies.com/?indocin-iv-package-insert.pdf#spectacles ">indocin 25 mg en el embarazo</a> Pharmacist Andrew Mawhinney, from LloydsPharmacy, said: "There are lots of different ways of managing pain, not only with medicines but also with lifestyle changes such as moderate exercise and relaxation.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm on work experience <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-valtrex-online-usa.pptx ">buy valtrex online usa</a> He dismissed Sgt Nightingale&rsquo;s insistence he did not know the weapon was under his bed as &ldquo;inconceivable&rdquo; and said his claims he was being made a scapegoat were &ldquo;absolute nonsense&rdquo;. <a href=" http://laurabrowncommunications.com/cheap-propranolol.pdf ">buy cheap propranolol online </a> Yes there are a number of options available, you can set your browser either to reject all cookies, to allow only "trusted" sites to set them, or to only accept them from the site you are currently on. <a href=" http://www.diatessaronband.com/order-lipitor-online.pdf#rebellion ">lipitor mail order </a> House Foreign Affairs Committee Chair Ed Royce, R-Calif., agreed, saying on &#8220;This Week&#8221; that &#8220;when you have someone who is giving out the means and methods in which we&#8217;re tracking Al Qaeda, it is a problem for the United States.&#8221; <a href=" http://www.wigt.co.uk/600-mg-ibuprofen-for-cramps.pptx ">75 mg ibuprofen to ml</a> The cabinet approved the IOC share sale this month, theofficials said. Divestments in Hindustan Aeronautics Ltd andBharat Heavy Electricals Ltd. before March 2014 arealso key to the government's plans. <a href=" http://bpgcgolf.com/para-que-sirve-montelukast-5-mg-tabletas.pdf#complicated ">montelukast sodium chewable tablets 5mg</a> The main crop is rice, which is grown on the fertile floodplain of the Mekong River. Vegetables, fruit, spices and cotton are also grown. Part of the region&#039;s heroin-producing "Golden Triangle", Laos has all but stamped out opium production.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).