Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

22.5 2017

I'm afraid that number's ex-directory <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?gout-attacks-while-on-allopurinol-after-starting.html#charley ">allopurinol 300 mg tabletten sms</a> The women's handbag and accessories retailer forecastthird-quarter results below Wall Street estimates as it expectsits gross margin to decline due to increased promotionalactivity. The company also lowered its full-year profit andrevenue forecasts. <a href=" http://www.valentineavoh.com/digimon-masters-online-how-to-use-growth-factor.pdf#lettuce ">dna growth factor serum reviews</a> Of the world's 33 countries with nuclear power, nine have nuclear weapons and only five other than Iran can produce nuclear fuel and are weapons free: Argentina, Brazil, Germany, Japan and the Netherlands. <a href=" http://vitripiazza.co.uk/olanzapine-vomiting.pdf#mysterious ">zyprexa 2.5 mg for anxiety</a> The authorities and their allies, which control nearly allmedia inside Egypt, insist those inside the pro-Mursi camps wereheavily armed, although international journalists have seen onlylimited evidence of weapons beyond sticks and rocks. <a href=" http://www.newbeetleclub.nl/newforum/prescription-calpol.pdf#lover ">calpol 250 mg dosage for 3 year old india</a> He figured out how to drill into and then along layers of gas-laden rock, then force a slurry of water, sand and chemicals under high pressure into the rock to crack it open and release the hydrocarbons. This process, horizontal drilling and hydraulic fracturing, is the now-common industry practice known generally as fracking. <a href=" http://www.kerres.net/blog/?ventolin-evohaler-100-mcg-price.pdf#represent ">discount ventolin hfa</a> The government allowed Indian states that have decided to support foreign direct investment in retail to make a decision on where they would allow foreign retailers to set up shop. The earlier rule stated foreign chains can only open stores in cities with a population of more than a million.

2rand[0,1,1]

22.5 2017

I live here <a href=" http://www.zeebra-online.de/index.php/purchase-benicar-hct.pptx#concentrate ">purchase benicar online </a> The benefits established under the healthcare reform law, including federal subsidies to help people pay insurance premiums, "are also entitlements provided in permanent law," he said. "Under the OMB memo it seems highly likely that CMS would conclude that the people necessary to carry out the ACA could continue to work." <a href=" http://schell.com/?orlistat-xenical-purchase.pdf ">where to buy orlistat 120mg</a> Sen. Ted Cruz (R-Texas) isn't officially filibustering a House spending bill he pushed for but doesn't want Senate Democrats to tamper with &mdash; Democrats will start stripping a measure to defund ObamaCare later Wednesday, no matter how long Cruz talks &mdash; but he is putting on an impressive show. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/proscar-or-genetic-hair-loss-taking-5mg.pptx ">generic finasteride 1mg reviews rdx</a> But one of its recent hires, Shelley Goldberg, a commodities strategist, already has left. Goldberg, who joined last year from Nouriel Roubini's Roubini Global Economics, left to work in so-called green energy, water and infrastructure investing. <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/hammer-nutrition-rem-caps-reviews.pdf#archipelago ">rem caps ingredients</a> The evidence that native Americans used this word to describe themselves just further demonstrates the power words have by those in control. It certainly wasn&#8217;t the last time a minority group ignorantly referred to themselves by a word created by the majority to degrade them. <a href=" http://www.mertecgarage.co.uk/order-amoxicillin-online-uk.pdf#harsh ">buy amoxicillin 250 mg online uk</a> Many pawnshops in Southeast Asia have swapped the traditional grilled store fronts, which may be intimidating to customers, for a more modern, less forbidding look. Customers also cite the convenience and flexibility to redeem their items when their cash flow improves.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).