Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

One moment, please <a href=" http://blog.staffnurse.com/where-to-buy-permethrin-concentrate.pdf#fringe ">buy permethrin spray</a> "I&#039;m not too sure of the details of Jess&#039;s particular injury," explained Lewis. "But there are many cases of athletes training and competing through long-suffering Achilles discomfort, such as Andy Turner - the 2011 110m hurdles world bronze medallist - and Britain&#039;s former 400m runner Donna Fraser. <a href=" http://www.mobatec.nl/web/lopressor-divitabs-200-mg-pvp.pptx ">lopressor 200 mg eki</a> Tehran says it needs uranium refined to 20 percent fissile purity to produce isotopes for medical care. But the powers are wary that 20 percent is only a short technical step away from bomb-grade uranium and such a stockpile could give Iran a quick route to weaponization without stricter limits on its activity. <a href=" http://www.cusferraragolf.it/zyprexa-images.pdf#taste ">zyprexa y alcohol</a> “I was rolling out to my left and I was trying to fit the ball into a tight window,” Smith said. “During that time of the game, I’ve got to be mindful of the situation. We’ve got a chance to kick a field goal and possibly tie the game. I made a decision that ultimately cost the team.” <a href=" http://www.lump.com.br/lovegra-online-shop.pdf#extension ">buy lovegra uk</a> In 2008 Tsvangirai won the first round but pulled out of the run-off with Mugabe due to attacks on his supporters which left about 200 people dead. Only a power-sharing unity government stopped the bloodshed. <a href=" http://theclocktowernyc.com/reviews-on-activator-rx.pdf ">activator rx-8 instructions</a> He added: "Ideally I would like them to settle out (of court), because it saves everybody a lot of problems, and it also would make me feel a bit prouder of the faith that I have been involved in all my life."

2rand[0,1,1]

23.5 2017

Where's the nearest cash machine? <a href=" http://www.draincleaninglondon.com/index.php/bazooka-pills-pics.pdf#cheeky ">where to buy bazooka pills</a> "I strongly oppose cuts of that magnitude because, if they remain in place for FY 2014 and beyond, the size, readiness and technological superiority of our military will be reduced," Hagel wrote in a letter to the top Democrat and Republican on the Senate Armed Services Committee released on Wednesday. <a href=" http://vonfluestudio.com/liquid-nolvadex-buy.pdf#slaves ">liquid nolvadex buy </a> Dr Susan Kohlhaas, head of biomedical research at the MS society, said: "People with MS have lived for years in hope that one day we will find an effective treatment for secondary progressive MS; this trial, although still early stage, takes us one step closer to make that hope a reality." <a href=" http://www.niec.edu.np/buy-desvenlafaxine.pdf ">pristiq purchase</a> Many of the pieces, 130 in all, celebrate yoga culture &ndash; from a spectacular 12th century sculpture depicting the attainment of spiritual enlightenment to Mughal empire court paintings that have rulers rubbing shoulders with ascetic sages. <a href=" http://right2fueluk.com/buy-40mg-accutane.pdf#shawl ">can you buy accutane online</a> Advocates love the right to shelter. Most mayors hate it. Referring to it on one of his weekly radio shows last March, Mayor Bloomberg urged the city&#8217;s taxpayers &#8220;to call their representatives in Albany and say, &#8216;We ain&#8217;t gonna do this anymore.&#8217; &#8221; Had he elaborated, he could have put the blame on literature. New York City has always been a place where reformers have scouted around in poor neighborhoods and written books about what they saw. In &#8220;American Notes&#8221; (1842), Charles Dickens affectingly described the squalor of the Five Points slum in what became Chinatown. Jacob Riis, a Danish immigrant, read Dickens, and later filled his own exposé, &#8220;How the Other Half Lives,&#8221; with heart-wrenching, Dickensian details, backed up by documentary flash photographs, among the first in history. Teddy Roosevelt read Riis, practically hero-worshipped him, and, as Police Commissioner, set about reforming the city&#8217;s housing. Sometimes poetry does make things happen. If you declare, in a famous poem affixed to the Statue of Liberty, in New York Harbor, &#8220;Send these, the homeless, tempest-tossed, to me,&#8221; you might consider that a certain commitment has been made. <a href=" http://ishedlight.com/cheapest-place-to-buy-lipo-6.pdf#upstairs ">lipo 6 bh mg</a> Rizvi is not alone among entertainment investors who have turned their focus to Silicon Valley. Former News Corp executive Peter Chernin's Chernin Group has invested in Tumblr, Pandora and Flipboard, while Michael Ovitz, the talent agent and former Disney CEO, has invested in Ron Conway's SV Angel funds, the tech incubator Y Combinator and venture capital firm Andreessen Horowitz.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).