Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I stay at home and look after the children <a href=" http://iacs.org.br/alli-orlistat-where-to-buy.pdf#cave ">can i buy alli online</a> (Phys.org)—Interest mounts in stretchable electronics, seen as the future direction in mobile electronics. How long before manufacturing giants load retail shelves with devices that have stretchable electronics ... <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/where-can-i-buy-bimatoprost-ophthalmic-solution.pdf ">where to buy bimatoprost 3 mg</a> I was still shaken by her outburst the next night when we gathered around the TV to watch the Concert For New York City, the benefit at Madison Square Garden put together by Paul, who frequently visited rescue workers after the tragedy. We awoke Ella for his set, which closed the show and included a new song, “Freedom,” inspired by the attacks. <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/buy-ivermectin-tablets-uk.pdf ">buy ivermectin tablets uk</a> “Unfortunately, we do not see any inclination that the authorities are ready to embrace conventional policies to deal with a highly inflexible and utterly unsustainable foreign exchange regime, which is leading to growing levels of shortages, scarcity and inflationary recurrent devaluations,” Alberto Ramos, an analyst at Goldman Sachs in New York, said. <a href=" http://www.catenn.org/ciprofloxacin-hydrochloride-500-mg-dosage.pdf#worth ">ciprofloxacin eye drops price</a> If Rodriguez and his representatives reject a deal, the embattled superstar's suspension could be announced as early as late Monday or Tuesday. A source close to Rodriguez says the player is sticking to his story that he has done nothing wrong and is unwilling to cut a deal. <a href=" http://www.it-projektai.eu/?order-buspar-online-no-prescription.pptx#applied ">order buspar online</a> But that's just the starter step. Many labels create the same style of bag in a range of fabrics, from leather to more expensive calfskin, snakeskin and crocodile skin. Adding silver or gold clasps or precious stones can increase the price tag, while limited editions and one-off creations can fetch astronomical sums.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Have you got any ? <a href=" http://icnc.co.nz/prednisone-10-mg-12-day-dose-pack-directions.pdf#mentioned ">prednisone 50 mg pregnancy</a> “You’re going to have them type of games,” Milliner said. “Yeah, (when) I first started off I was struggling a little bit, nothing (too) bad, stuff I should have known, should have known how to play.” <a href=" http://www.careforuganda.org/index.php?option=jay-leno-cialis-obama-clinton#passages ">comprar viagra montevideo</a> Under Bain, the Twitter ad team set it sites on the most lucrative advertising market of all: television. Twitter attached itself to TV programmers and major brand marketers by positioning itself as an online peanut gallery where TV viewers could discuss what they were watching. <a href=" http://www.kth.ee/childrens-motrin-infant-dosage-chart.pdf#audacity ">motrin printable coupon 2013</a> Growth in cable TV and fixed broadband are one of the keygrowth areas identified by Millicom as it looks to double annualrevenues to $9 billion over the next five years. Cable broadbandand TV are expected to contribute around $1.8-$2.6 billion torevenues over that time. (Reporting by Anna Ringstrom and Sven Nordenstam; editing byNiklas Pollard) <a href=" http://www.ext.fi/where-can-i-buy-topiramate.pdf#wasted ">where to buy topamax online</a> More pain at the pump may be ahead for motorists at the peak of the summer driving season. The US Energy Department says average prices for regular unleaded jumped 15 cents a gallon in the past week. That&#8217;s 21 cents more than this time last year. The price spike has been caused by a significant decline in crude oil inventory &#8220;as well as the situation in Egypt that is likely stoking tensions and fears of supply disruption from that region,&#8221; says Patrick DeHaan, senior petroleum analyst for Gasbuddy.com. Crude oil prices have increased about 10 percent in the past month, and gas costs &#8220;still have some more catching up to do,&#8221; he says. But the trend may be temporary. &#8220;I do expect prices will calm down,&#8221; DeHaan tells ABC News Radio. <a href=" http://schell.com/?buy-bupropion-online.pdf#belfry ">cheap wellbutrin without prescription</a> Others believe that the issue is more urgent, and that carbon emissions must be cut dramatically in order to save the planet. Even then it could be hundreds of years before the warming trend starts to reverse, they say.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).