Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

A packet of envelopes <a href=" http://atomsystem.com/purchase-permethrin-5.pdf ">purchase permethrin 5</a> Quakes with a magnitude of 2 or lower, which can hardly be felt, are routinely produced in fracking, said geologist William Ellsworth of the U.S. Geological Survey, an expert on human-induced earthquakes who was not involved in the study. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/revatio-cost.pdf ">pfizer revatio 20 mg</a> RBC strategists, however, urged caution against extendingexposure to Spanish bonds beyond shorter-dated maturities thatfall within the scope of the European Central Bank bond buyingscheme that has eased the debt crisis over the past year. <a href=" https://www.loket.nl/neurontin-back-pain-dosage.pdf ">neurontin for pain management</a> Such unorthodox action might even be desirable in strict monetary policy terms, making it easier to restore interest rates to normal levels earlier in the recovery cycle, to the benefit of savers. It is a victimless crime, or no crime at all. <a href=" http://www.momroad.com/order-gemfibrozil.pdf#bewail ">gemfibrozil 300 mg phapros</a> Such a productive and principled stand is made far more difficult by Obama’s tentative approach to the Syrian chemical-weapons program. He said “or else,” then approached the brink of a limited punitive attack, only to ask Congress for permission, then strike a shaky disarmament deal proposed by Russia’s Vladimir Putin. <a href=" http://www.nclean.us/himcolin-gel-price-in-delhi.pdf ">himcolin gel online purchase</a> Craig Cobb, 61, a self-described white supremacist, has purchased about a dozen lots in Leith, N.D. and over the past year he has invited fellow white supremacists to move there and help him to transform the town of 16 people into a white enclave.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

What do you want to do when you've finished? <a href=" https://www.tca.nl/buy-flovent-hfa-inhaler.pdf#grateful ">over the counter equivalent to fluticasone propionate nasal spray</a> It's all very mathematically complex, but Glover's algorithm has boosted robot sight 15 percent closer to the way we humans process visual data than anything else out there. A full 84 percent of the objects that the robots using Glover's system saw were identified correctly. Objects piled up on top of one another presented a slightly more difficult problem for the software, but it still identified the jumbled-up objects 73 percent of the time. <a href=" http://www.inghirami.com/prednisone-20-mg-high.pdf ">prednisone cost walmart</a> But because Bezos also owns a content distribution platform far, far larger than Google's "Play" store, the zero-dollar phone has a better prospect of earning back the $200-odd dollars its bill of materials is likely to add up to. <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-finasteride-5mg-uk.pdf#marquis ">generic finasteride 1mg buy</a> * Aimia Inc : Aimia struck a deal withToronto-Dominion Bank and Canadian Imperial Bank ofCommerce under which TD will be the issuer of Aeroplancredit cards and acquire half of CIBC's existing portfolio, withCIBC retaining the rest. <a href=" http://radiocfxu.ca/?neurontin-buy-gabapentin.pdf#vault ">gabapentin cheap price</a> Their talks at Karzai's presidential palace lasted aboutthree hours and included a 10-minute private conversation, theofficial said. Kerry was joined by the U.S. ambassador toAfghanistan, James Cunningham, and General Joseph Dunford, thetop U.S. general to Afghanistan. <a href=" http://ascofarve.com/?oxandrolone-street-price.pdf ">oxandrolone price india</a> Named after Captain Cook, who explored them in 1773, the islands were once autonomous, home to tribes of mixed Polynesian ancestry. Governments still seek advice on matters of culture, custom and land ownership from a council of hereditary leaders known as the House of Ariki.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).