Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Can you hear me OK? <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?starting-allopurinol-treatment-yishun.html#device ">allopurinol for gout prophylaxis chronic</a> A senior opposition official acknowledged that the coalition's meeting, which concluded on Monday, did not come up with any new strategy. The opposition was still reeling from the U.S.-Russian deal, which he described as "slap in the face" for the coalition. <a href=" http://www.endcyberbullying.org/losartan-online.pptx ">cozaar merck sharp dohme</a> From 2012's March quarter to the June quarter of 2013,Twitter's monthly active users leapt 58 percent to an average ofabout 218 million. But users grew just 6.9 percent between thesecond quarter and the first, and 10.3 percent from the fourthquarter to 2013's first quarter. <a href=" http://www.hajosboltok.hu/index.php/order-zantac-online.pdf#wilfrid ">order ranitidine online </a> "The need for additional capital from the banking system isn't really there," said Perry Pylos, the head of commercial banking at Wells Fargo, about why corporations have not been drawing down their bank credit lines. <a href=" http://www.draincleaninglondon.com/index.php/red-velvet-deer-antler-spray-side-effects.pdf#gifted ">deer antler spray to lose weight</a> At a news conference on June 19, Fed Chairman Ben Bernanke said the central bank likely would start to curtail its current bond-buying round later this year, with an eye toward bringing it to a close by the middle of 2014. <a href=" http://abcmedicalservices.co.uk/voltaren-tablets-uk-boots.pdf#invalid ">voltaren tablets uk boots</a> I do not oppose the filibuster, I oppose the abuse of it and the lack of honest debate which the filibuster was established to provide. The GOP has filibustered 412 times (not counting this morning). No wonder Congress is dysfunctional, abuse of its own rules makes it so. This is not democracy as written in the Constitution.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Could I take your name and number, please? <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=desyrel-package-insert-join.pdf ">trazodone uses udp</a> The Reuters calculation for the aggregate U.S. dollarposition is derived from net positions of International MonetaryMarket speculators in the yen, euro, British pound, Swiss franc,Canadian and Australian dollars. <a href=" http://mirrorofrace.org/buy-cheap-bimatoprost-ophthalmic.pdf#beehive ">buy bimatoprost from india</a> “Allowing yourself to take a step back and enjoy what’s happening and kind of take in the whole atmosphere and the distractions that come with it, being where I am now, and this is a whole new experience for me,” the 23-year-old rookie explained. “I just want to keep my head down and stay the course. I don’t have quite the feel that guys who have played this game for 10 or 15 years do.” <a href=" http://armanoswine.se/buy-lamictal-canada.pdf ">buy lamictal online canada</a> Newlywed Jessie Smith, of Chincoteague Island, Va., is quite used to having to work around her military family&#8217;s schedules. With a brother and now a husband both actively serving, she&#8217;s become accustomed to the two men not always being home for important or special occasions. <a href=" http://www.markolukac.com/viviscal-extra-strength-and-biotin-tablets.pdf#deck ">buy viviscal professional online</a> The complaint acknowledges LinkedIn asks for permission to "grow" users' networks, but the plaintiffs claim the service never explained this involves sending a series of email invitations to their contacts. The lawsuit alleges violation of federal wiretap law as well as California privacy laws. <a href=" http://atomsystem.com/buy-cheap-generic-valtrex.pdf#surfaces ">valacyclovir buy online uk </a> The ballpark, Arm & Hammer Park, was closed to the media, but Rodriguez was observed over an outfield wall and through the mesh of another fence. He left through an exit not accessible to reporters.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).