Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Go travelling <a href=" http://www.pifpaf.com.br/10mg-abilify-weight-loss-dht.pptx ">ordering abilify canada ulcers</a> Nick Pickles, director of Big Brother Watch, said: "I am pleased the City of London has called a halt to this scheme, but questions need to be asked about how such a blatant attack on people&#039;s privacy was able to occur in the first place. <a href=" http://buumon.org/generic-finasteride-1mg-uk.pdf#cabbage ">order finasteride 5mg</a> The attack happened on Monday but details are only justemerging because the area is remote and phone lines have beencut off by authorities to disrupt Boko Haram's activities. (Reporting by Lanre Ola; Writing by Joe Brock; Editing byPravin Char) <a href=" http://audio-republic.co.uk/vermox-uk.pdf#databases ">vermox uk </a> Globally, Al Jazeera is seen in more than 260 million homesin 130 countries. But the English version of the network has sofar struggled to find distributors in the United States, in partbecause it was perceived as being anti-American, particularly atthe height of the U.S. War in Iraq. <a href=" http://adanercantabria.com/?does-methocarbamol-750-get-you-high-fhgud.pptx ">robaxin 550 mg nfe</a> NFL vice president of officiating Dean Blandino made it clear this week that Chip Kelly's lightning fast offense won't be able to move at lightning fast speeds in the NFL. That's because the refs control the pace in the NFL, not the teams. <a href=" http://www.future-es.com/vytorin-10.pdf#theatre ">order ezetimibe online</a> "From the military standpoint, as a soldier, before you go into combat you kind of close your eyes and you think about, 'OK, I can expect it's going to sound like this, it's going to feel like this, it's going to be chaotic, it's going to be loud,'" he said.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

What sort of music do you listen to? <a href=" http://axcomputers.com/vitamin-b12-mangel-nexium.pdf ">cheap nexium 40 mg</a> If Fernandez's candidates fail to get 40 percent of theprimary vote on the national level, Argentine bond prices willlikely rise on Monday. "A vote below 40 percent for the FPVcould be market positive, indicating the possibility ofpolitical change in 2015," said a research note from Barclays. <a href=" http://www.astoriabarcelona.com/?page_id=permethrin-lotion-application.pdf#sacrifice ">permethrin lotion 5 for head lice</a> The documentary is being released at the same time as a new biography of Salinger, written by Salerno and David Shields, while the Weinstein Company is also developing a biopic about Salinger which will be written by Salerno. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/imitrex-how-supplied.pdf ">sumatriptan spray uk</a> Iraq's Shiite-led government has strengthened ties with Tehran since the toppling of dictator Saddam Hussein in 2003. The closeness rankles Sunnis. Many in their ranks believe Baghdad is too friendly with the Shiite powerhouse, the main regional backer of Syria's embattled President Bashar Assad. <a href=" http://www.opusdesign.nl/keflex-dosage-for-oral-infection.pdf#nonsense ">cephalexin 500mg generic keflex</a> Hoping to build on the success of PetroChina and fellowChinese group Sinopec, which are exporting about 4.5 millionbarrels a year to China by road, Wolf Petroleum is Mongolia'slargest exploration company with 74,400 square kilometres ofexploration licences. China, now the world's second biggest oilconsumer, represents a ready market. <a href=" http://www.siteup.org.uk/accutane-purchase-online-uk.pdf#dash ">accutane purchase online uk</a> A New York strip is one of the few bright spots; it’s rich, and properly prepared medium-well, as ordered. But careless, casual plating reveals a little too much of Junior’s DNA in Enduro’s kitchen.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).