Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

A Second Class stamp <a href=" http://uff-fau.org/sudafed-pe-during-early-pregnancy.pdf ">sudafed max strength dose</a> "I am intrigued by the observation that events that occur very early in pregnancy, weeks before a woman even knows she is pregnant, are related to the timing of birth, which occurs months later. I think this suggests that events in early pregnancy may provide a novel pathway for investigating birth outcomes," commented Dr Anne Marie Jukic of the US National Institutes of Health. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/proscar-5-mg-28-tablet-sawhere-can-i-buy-proscar-uk-rrp.pptx#luxury ">generic finasteride cost manufacturers</a> Plant operator Tokyo Electric Power Co. announced on Sept. 1 that highly radioactive water had been found in a different section of tanks used to store the vast amounts of water used to cool the plant's crippled reactors. That leak raises fresh doubts about the network of piping on the site through which contaminated water is being transferred between tanks. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/avanafil-iupac-name.pdf ">avanafil pharmacokinetics</a> "Several years ago, someone posted a series of mock book covers online for the Choose Your Own Adventure book series that was popular in the '80s," she told Mashable. "One of those mock covers was for Sharknado. I thought it was hilarious, and it stuck with me." <a href=" http://www.jimmydeenihan.com/index.php/cefaclor-375-mg-tabletas.pptx ">cefaclor 250mg 5ml bula</a> It&#8217;s not quite the same as the &#8220;Star Trek&#8221; style of moving something from point A to point B, but quantum teleportation could have big applications for communication, computing and security. <a href=" http://www.masterclass.co.uk/free-trial-coupons-for-nexium.pdf#differs ">nexium prices walgreens</a> Shas became a kingmaker in Israel's coalition system of government, and Yosef was instrumental in key developments in Israeli politics. His ruling that it was religiously permissible under certain circumstances to give up Jewish lands provided political cover for the Oslo peace accords in the 1990s.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I work with computers <a href=" http://thesimpleidea.com/trileptal-300-costo.pdf#matching ">trileptal mg</a> Tahira&#039;s flesh was singed on 35% of her body, following a suspected acid attack. Her speech was laboured and her voice was hoarse, but she was determined to give her account of the attack, even as her flesh was falling off her bones. <a href=" http://lucyhale.com/diflucan-100-mg-yeast-infection.pptx ">diflucan 200 mg dosage for yeast infection</a> The court did so prompted by a petition filed by ICICI BankLtd, India's second largest lender by assets, whichhas lent Stemcor 5.87 billion rupees ($93.57 million), withStemcor's Indian assets as a collateral. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/celexa-online-cheap-vans.pdf ">celexa online cheap kayak</a> And she was a member of the Supreme Court last year when it issued a rare "per curiam" opinion - one by the entire court in which the author is unknown - that devoted five pages to reminding Strine his rulings were not the place for his individual views. <a href=" http://cambrianmountainswool.org/cheapest-place-buy-rogaine.pdf#expectation ">cheap rogaine foam uk</a> Idzik told WFAN radio on Monday that he’s hopeful that Holmes is “getting close” to practicing. By the looks of it on Saturday night, Holmes is nearing a return. He ran a variety of routes for Smith, who was impressed by the veteran’s progress. <a href=" http://www.bcnsportsfilm.org/generic-form-of-atarax.pdf ">hydroxyzine pamoate abuse</a> But there’s more to the Wacha story. In a day and age when every team has ironclad innings limits for its young pitchers , how is it that a 22-year-old fresh out of college is pitching deep into October, anyway?

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).