Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm on business <a href=" http://lessismoremusic.co.uk/home/kakav-je-lek-nexium.pdf#restart ">which is safer nexium or prilosec</a> Since launching its investigation into SAC, the government has charged or implicated nine former or current SAC employees in insider trading cases. Neither the firm nor Cohen have been charged with any wrongdoing. <a href=" http://www.st-cuthbertmayne.co.uk/ciprofloxacin-purchase-uk.pdf ">where can i buy ciprofloxacin in the uk </a> "What we want from the United States is to take a more active position," Saleh said. "We're trying to bring about a solution to a guy that is killing thousands of Syrians. If what Assad is doing today goes unpunished, it's a scary message to Assad that he has a green light to do what he's doing." <a href=" http://www.scotland2000.com/cheapest-alli-uk.pdf#allows ">cheapest alli tablets</a> The National Disaster Risk Reduction and Management Council (NDRRMC) on Wednesday also recorded more than 800 aftershocks, including a 5.1-magnitude that greeted President Aquino when he arrived in Tagbilaran City. <a href=" http://digitalsparkmarketing.com/suhagra-price-list.pdf#expected ">suhagra 50 mg benefits</a> &#8220;The two are unrelated.  Now if something needs to be added or changed we&#8217;ll fix it right away.&#8221;  Greenert added. &#8220;Nothing is more important to me Mr. Chairman.&#8221; <a href=" http://www.kerres.net/blog/?pharex-ciprofloxacin-500mg-price.pdf#widen ">cipro 500mg for uti how many days</a> "Slim and KPN know they will never get as good a price forthis asset as they will get right now," the person said. "Thecompetitive environment in Germany is getting worse ... E-Plusis in an unsustainable position in Germany: too small, too fewspectrum holdings, and inability to invest to keep up with theother players."

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Languages <a href=" http://www.tintypegallery.com/cheap-azithromycin-500mg.pdf#dignified ">where can i purchase azithromycin</a> In a letter to the Commodity Futures Trading Commission,Chairwoman Debbie Stabenow said she was concerned about"possible manipulation of the markets for RenewableIdentification Numbers," the formal name for RINs. <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/how-much-does-nexium-cost-in-mexico.pdf#notably ">nexium 20 mg 28 tablet fiyat俚nexium 40 mg from canada</a> &#8220;I think this bill&#8217;s already produced a lot of good results and every &#8212; look, they are desperate for this bill to fail, because if it&#8217;s not a failure, their whole &#8212; everything they&#8217;ve been telling us since 1980 that government&#8217;s bad is wrong. They so badly want it to fail,&#8221; he said. <a href=" http://www.woodmemoriallibrary.org/venlafaxine-hcl-er-75-mg-capsules.pdf ">37.5 mg effexor for anxiety</a> FORT COLLINS, Colo. -- The federal government shutdown is giving some folks one more reason to cry in their beers: An obscure but powerful arm of the Treasury Department has stopped approving new brews. <a href=" http://uff-fau.org/nocpidem-10mg.pdf#taught ">nocpidem tabletas</a> The injury, which has dogged him for the past two seasons, flared up in Northampton's Heineken Cup opening tie in Castres, which they lost 19-13, and it is likely he will be sidelined for up to three weeks. <a href=" http://tamarabaranova.com/buy-accutane-online-30mg.pdf#teddy ">buy accutane online with paypal</a> According to Richard Fleming, partner at KPMG, SMEs can only protect themselves against customer insolvency by taking out trade-covered insurance or maintaining a very close supplier-customer relationship.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).