Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

How many are there in a book? <a href=" http://www.opusdesign.nl/diflucan-dosage-for-yeast-infection-treatment.pdf ">diflucan 400 mg compresse</a> The video also mentions that Clans can now be cross platform, but this is somewhat misleading. Players will be able to join Clans with friends regardless of whether they play on Xbox, PlayStation or PC, but this only allows them to earn Clan XP for "exclusive unlocks and multiplayer XP bonuses". <a href=" http://brunswickguitars.com/cheap-propecia-online-uk.pdf ">where to buy propecia cheap </a> However, her efforts came unstuck &ndash; literally &ndash; in the last minute of Tuesday's signature bake challenge when presenter Mel Giedroyc caused the tower to topple when she tried to measure its height. <a href=" http://www.cancerprostata.org/olanzapine-images.pdf#graceful ">olanzapine liquid</a> McDonagh was selected 12th by the Canadiens in the 2007 draft. On June 30, 2009, his rights were traded along with Christopher Higgins, Pavel Valentenko and Doug Janik to the Rangers for Scott Gomez, Tom Pyatt and Michael Busto. <a href=" http://kanesmarket.com/wp/urimax-generic-name.pdf#turpentine ">urimax 0.4mg side effects </a> Wilson does promise that he has improved as a blocker, though, and he hopes to show a bit more of that when the Giants face the Indianapolis Colts on Sunday night. Maybe he will even make a few big plays, too. <a href=" http://www.siteup.org.uk/online-purchase-bimatoprost.pdf ">purchase bimatoprost overnight delivery</a> With time running out to reach a deal, MSCI's broadest index of Asia-Pacific shares outside Japan fell 1.1 percent on Monday while the safe-haven Japanese yen rose. The Tokyo stock exchange was shut for a public holiday.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'd like to withdraw $100, please <a href=" http://www.friedmylittlebrain.com/omeprazole-buy-over-counter.pdf ">omeprazole online cheap</a> In order to salvage the ship, engineers will use a process called parbuckling, where large metal structures &ndash; caissons &ndash; attached to the exposed side of the ship are filled with water to rotate the ship back to its upright position. <a href=" http://www.saretas.org/index.php/core-alpha-test-booster.pdf#friendly ">core alpha test booster uk</a> Samsung Electronics Co Ltd, which along withSony supplied one of the two models for the main summer range,will be excluded as it lacks a new flagship model for thewinter, and after its Galaxy S4 fell short of DoCoMo's summertarget despite strong sales for Sony's Xperia A, the sourcessaid. <a href=" http://www.psicamb.org/index.php?allopurinol-cost-walgreens-ihome.html ">allopurinol merck 200 mg</a> The Washington farmer, who could not be reached for comment by Reuters, reported the problem to state agriculture officials in late August, according to Castro. The department began testing his alfalfa samples on September 3 and should be finished by Friday, Castro said. <a href=" http://greenwoodsstatebank.com/buy-tetracycline-acne.pdf#appropriate ">tetracycline 500mg for sale</a> Just get the gas price to around $1.80 per gallon and the growth will take of itself. Till then, we can chant the growth mantra but the only growth you&#8217;ll see is at the big oil company profits at the expense of others. <a href=" http://www.edna.eu/en/misoprostol-800-mcg-sublingual-524#stroll ">rees believe guilty cialis erect penis is human</a> Though quickly extinguished with no impact beyond some damage to the tank itself, the August 15 fire highlights the kind of real-world risk that some in Washington fear may be jeopardizing Wall Street's powerhouses following a decade of aggressive expansion into physical commodity markets.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).