Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

I hate shopping <a href=" http://www.vhig.nl/index.php?avanafil-research-chemical.pptx ">avanafil no brasil onde comprar</a> These days, hardly a day goes by that I don't read something promoting kale as a nutritional powerhouse. Recipes that include kale are popping up all over the place, making you wonder how we survived without it. <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/is-it-safe-to-take-amitriptyline-during-pregnancy.pdf#mob ">amitriptyline for pain relief</a> Still, more exact reasons for why minority families demonstrated significantly higher proportions were not given, a concerning fact for Dr. Eve Colson, professor of Pediatrics at Yale University and one of the executors of the study. <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/where-can-i-buy-venlafaxine.pptx ">effexor xr no prescription needed to buy</a> Businesswoman Patti Roscoe recounted how Filner would put her into a headlock and try to kiss her on the lips, as recently as a few months ago. “I’d have to squirm to get away…I turned and he just slobbered down my chin.&#8221; Sharon Bernie-Cloward, president of the San Diego Port Tenants Association, retired Navy rear-admiral Veronica Froman and Joyce Gattas, dean of San Diego State University’s College of Professional Studies and Fine Arts, also shared stories of Filner’s sexual comments and unwanted conduct. <a href=" https://www.citis.com.br/clomid-25mg-success-zeitplansysteme.pptx#beyond ">where can you buy clomiphene citrate osteoporosis</a> “We have been made aware of that issue and I know right now they are working to extend that limit to, I believe, 40 characters so that issue can be resolved,” DOT spokesperson Caroline Sluyter told KHON2. <a href=" http://www.law-business.com/?aspirin-tylenol-ibuprofen-interaction.pdf ">is tylenol or ibuprofen better for reducing fever</a> Frances Gracechild is executive director of Resources for Independent Living, a Sacramento-area nonprofit. She said it can be more difficult for people with disabilities to find work in an economic downturn, when competition for jobs grows more fierce.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

How much will it cost to send this letter to ? <a href=" http://armanoswine.se/buy-provera-online-canada.pdf#probably ">buy depo provera online</a> CGI Federal, the main contractor for Healthcare.gov, blamedearly problems on another contractor's software and also saidthe federal government was ultimately responsible for thewebsite's performance. <a href=" http://bpgcgolf.com/tamoxifen-cre-protocol.pdf ">tamoxifen inducible cre mice</a> Ask.fm executives are understood to have said privately that the company has analysed the profiles of the senders of the bullying messages and concluded that Hannah had set up most of the anonymous identities herself and sent the vast majority of the messages. <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/buy-macrobid-online-uk.pdf ">buy macrobid uk</a> To try to address some of the concerns, China's FinanceMinistry is developing a nationwide government procurementsystem that will have a shared database and more e-commercerelated functions to enable online bid appraisal and payments. <a href=" http://www.stoddardsfoodandale.com/get-seroquel-cheap.pdf ">buy quetiapine 25mg</a> Other research into height gains has found that Europe far outpaced Africa, Latin America and South Asia during this time, an era characterised by industrialisation, urbanisation, the advent of antibiotics and expanded health systems. <a href=" http://dimalantadesigngroup.com/prozac-ocd-autism.pdf ">prozac prices australia</a> The only problem with ionic devices is that the particles are slow and heavy, and high voltages can burn up an entire set up. However, the Harvard team led by professor Zhigang Suo tackled these issues.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).