Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

US dollars <a href=" http://www.sevillaclick.com/best-drugstore-body-makeup.pptx#universal ">best prescription drugs for getting high</a> The latter will take some time, spanning over at least a generation, as it requires finding common ground between a multitude of opposing political forces and creating sound, inclusive democratic institutions that serve all Egyptians, regardless of their political and religious orientation. Everything that Mohamed Mursi, the ousted Muslim Brotherhood president did not do in his highly partisan one-year in power. Turkey will serve as a reminder of the fact that democracy is a reachable goal in a predominantly Muslim country. Even with a mighty army in the picture. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-topiramate-online-uk.pdf ">buy topamax cheap no prescription </a> But not everyone is happy. Some are angry at the way the landscape, celebrated by German Romantic poets such as Hölderlin and Mörike, is being butchered. The opponents protest with images of the Grim Reaper holding a wind turbine rather than his traditional scythe. <a href=" http://www.lacarceldepapel.com/buy-cheap-robaxin.pdf#spiders ">buy cheap robaxin</a> &ldquo;Glass will help retailers promote the visibility of products on social networks in a novel and engaging way. However ,this and other in-store technology innovations that retailers choose to implement need to be intuitive, approachable and accessible to truly take off&rdquo;, said Eric Abensure, Group CEO of Venda. <a href=" http://vallashopen.se/why-does-prolensa-cost-so-much.pdf ">prolensa savings card</a> The brothers, Olympic rowers who earned MBA degrees fromOxford University, told regulators in July that they plan to initially sell $20 million worth of shares, with each shareworth a fraction of a Bitcoin. They said they could not speak ingreater detail about their own fund right now. <a href=" http://randyniles.com/zomig-buy-online.pdf ">zomig generic availability</a> NEW YORK - Small business owners plan for growth this year but are closely tracking recent interest rate rises and any impact they might have on their business and customers, according to a spot survey of firms in the New York region.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I've only just arrived <a href=" http://apostolicfaithweca.org/alendronate-fosamax-drug-study.pdf#belt ">fosamax 10 mg tablet</a> The page also states that with along with new characters, battle balance, and a slew of other features that will be revealed in the near future, &ldquo;I&rsquo;m sure the question of price has been on your mind. To that extent, there are two options of ownership, the digital upgrade path and the stand alone disc.&rdquo; <a href=" http://www.nurhitoolkit.org/tamsulosin-basics-0-4-mg-hartkapseln.pdf#deny ">tamsulosin hcl .4 mg cap</a> He spent more than two decades in the military, specializing in amphibious operations as a Surface Warfare Officer and later helped the service design and purchase naval ships as a military contractor, the obituary said. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/fluoxetine-hcl-20-mg-capsule.pdf ">effects of 80 mg fluoxetine</a> A person with direct knowledge said Summers had been anadviser to Nasdaq for "a number of years," but would not be morespecific. The person asked to remain anonymous because of thesensitivity of the matter. <a href=" http://www.lyrikmail.de/blog/betamethasone-1-ointment170/#daughters ">betamethasone dipropionate lotion usp 0.05</a> The results of the survey for Lancashire Care and the other health Trusts that took part can be found by visiting the CQC website at www.cqc.org.uk/public/publications/surveys/community-mental-health-survey-2013. <a href=" http://www.dunasl.com/?p=buy-methylprednisolone.pptx ">buy methylprednisolone</a> However, some wondered why China was spending so much money exploring space when it was still a developing country with a plethora of more pressing issues, from food safety and pollution to the prevalence of workplace fire disasters.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).