Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

good material thanks <a href=" http://www.sevillaclick.com/cheap-prescription-drugs-at-walmart.pptx#ceiling ">publix pharmacy discount drug list</a> The CFTC's probe came about as it was working with Europeanregulators in the scandal surrounding the Libor interbank ratebenchmark, Bloomberg said, which has lead to have fines for UBSAG, Royal Bank of Scotland Group Plc andBarclays Plc. <a href=" http://www.glencar.ie/wellbutrin-xl-450-mg-adhd.pdf#hour ">generic wellbutrin xl problems 2012</a> Two couples were horseback riding in the No Return Wilderness in Gem County, Idaho, on Wednesday when they saw Anderson and DiMaggio on the side of a trail, and tried to chat with them to exchange pleasantries. <a href=" http://daproim.com/index.php/can-i-buy-clomid-privately.pdf ">can i buy clomid privately</a> Her presence was the first time in years the United States had a high-level delegation official attend the speech of an Iranian president, a sign of the possible thawing of the relationship. Last year, the United States boycotted former President Ahmedinejad&#8217;s speech and in 2011 America&#8217;s delegation led by then-Ambassador Susan Rice walked out of Ahmedinejad&#8217;s speech in protest. <a href=" http://www.bridgeviewhouse.com/where-can-i-buy-mifepristone-and-misoprostol-in-south-africa.pdf ">cytotec misoprostol 200mcg via oral</a> On reflection, however, I decide to stay where I am. Sublime hotel, fine golf course&hellip; why rush? Franciacorta is not Pete Dye&rsquo;s most flashy creation, but it betrays the signature of an architect who has studied the landscape, fallen in love with it and designed a course that shows it off, with never a dull hole. I leave my bag at the club between rounds and consider pedalling back and forth on a bicycle borrowed from the hotel &ndash; but the driver of its shuttle bus is too attentive. The new stance may not win me the midweek Stableford, but it does help. <a href=" http://www.masdebarberans.net/index.php/generic-bupropion-xl-prices-manufacturers ">generic bupropion xl ipex syndrome</a> On Tuesday, Wefaq denounced the government&#039;s "recklessness" in arresting Mr Marzook and accused it of targeting political opponents as part of an effort to heighten the unrest in the Gulf island state.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I do some voluntary work <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/motrin-1b-200-mg.pdf ">is motrin the same as aspirin</a> Packaging Corp of America said it would acquiresmaller rival Boise for about $1.28 billion to increase itscontainer board capacity. Packaging Corp's offer of $12.55 pershare represents a premium of 26 percent to Boise's . <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/buy-atorvastatin-online-uk.pdf ">atorvastatin 40 mg price uk</a> The business attracts customers through its website as well as referrals from private banks. Couriers typically pick up items and deliver them to Borro's offices, where appraisers validate their worth. There are phone calls and sometimes face-to-face meetings, depending on the circumstances. Money is then wired to the customer's account, with the entire process taking just a few days. <a href=" http://www.myh.org.uk/buy-accutane-online-thailand.pdf ">price of accutane in canada ulcers</a> The U.S. and China introduced a new round of sanctions against North Korea at the United Nations that the U.S. said would significantly impede the development of Pyongyang's nuclear and missile programs, in response to its test last month of an atomic bomb. <a href=" http://www.hazakaruhaza.hu/buy-cheap-motilium.pdf ">buy cheap motilium</a> Highland Council has approved proposals for the structure to be built 600 yards from Castle of Mey, near John O&rsquo;Groats, where the Prince of Wales is a regular visitor and where he is planning to holiday next week. <a href=" http://www.teamjolokia.com/best-drugs-to-do-by-yourself.pptx ">order pharmaceuticals online</a> The broadcast company said on Friday it ended a twomonth-long programming dispute with Time Warner Cable,making available its stations in Milwaukee, Green Bay/Appleton,Omaha, Nashville and Palm Springs to Time Warner Cable'scustomers.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).