Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I don't know what I want to do after university <a href=" http://www.pantherproducts.co.uk/posts/where-to-buy-permethrin-spray-uk.pdf#twig ">can you buy permethrin cream over the counter uk</a> "Jerry is just the nicest guy — so cute and adorable. His wife passed away about a year ago," she said. "We're all hoping Jerry makes a full recovery and this didn't affect his vocal chords. He has the smoothest voice." <a href=" http://www.iap.org.br/5-htp-amazonca.pdf#pocket ">5 htp dosage</a> "With the labor market's ongoing struggles to createoffice-using jobs, demand for space remains muted," the reportsaid. "Stronger job growth is the catalyst that the officemarket needs for a faster decline in the vacancy rate." <a href=" http://www.pantherproducts.co.uk/posts/amitriptyline-online-uk.pdf ">amitriptyline 10mg buy uk</a> Better known for his roles in films such as An Officer and a Gentleman, Pretty Woman and Chicago, actor Richard Gere has been showing off his skills as a photographer in a recently opened exhibition in Mexico City. <a href=" http://www.bharat79.com/buy-neogenis-online ">neogenis cost</a> Cable seems to have swallowed the bankers' line that the regulator is making them assemble vast sums of capital that could otherwise be used to lend to small businesses. No, that is not how the system works: to repeat, weakly capitalised banks won't lend because they can't lend. And getting more capital into the system looks a sensible policy when the starting point is a banking industry that is still hugely over-leveraged by historical standards. As Jenkins says, we don't have to choose between safety and growth. <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/seroquel-xr-price-online-pharmacy.pptx#physician ">seroquel xr doses kaufen</a> "The most satisfying comedians are ones who don&#039;t just deal in stereotypes and surface stuff. They dig underneath to find out fundamental things about human nature and characters. And some of the best scientists see the world in the same way."

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm not sure <a href=" http://sjofartsbygningen.no/lamotrigine-25-mg-tablet-itp.pptx#sit ">can lamictal be used for depression yahoo</a> The violence is part of a sustained campaign of militant attacks since the start of the year that has prompted warnings of wider conflict in a country where ethnic Kurds and Shi'ite and Sunni Muslims have yet to find a stable power-sharing compromise.  <a href=" http://www.gameskeeper.co.uk/index.php/diclofenac-sodium-50mg-side-effects-uk.pdf ">buy voltaren emulgel uk </a> Firefighters from Rescue 4  present owner, George O'Neill with the original flag rescued from the 2011 fire that ravaged the popular Maspeth eatery. Left to right : Firefighter Tom Faranda, Danny Pyle-son-in-law of George O'Neill, George O'Neill, firefighters Pat O'Brien, Ray Griffin, Rob McGinnis, Capt. Joe Gandiello and firefighter Mike Washington. <a href=" http://iacs.org.br/buy-lamictal-online-uk.pdf#crisp ">buy lamictal online overnight</a> &#8220;I think we were very disrespected,&#8221; said offensive lineman Mike McGlynn-who was forced to play center after an injury to Samson Satele. &#8220;All the media stuff it doesn&#8217;t mean anything in the locker room, but we knew that no one in the country picked us.&#8221; <a href=" http://www.professorpotts.com/?purchase-xenical.pdf#certainly ">where can i purchase xenical online</a> He said hepatitis B causes both acute and chronic liver disease, and is transmitted through contact with the blood or other body fluids of an infected person through sexual contact and/or use of contaminated needles. <a href=" http://www.autoempleo.net/order-lisinopril.pdf#grief ">cheap lisinopril</a> The commission has a page on its website for tips from citizens, although it is unclear how many it has gotten recently. Between 2008 to 2012, the commission said it received 301,000 whistleblowing reports online. Officials at the commission, contacted by Reuters, declined to comment.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).