Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

What university do you go to? <a href=" http://www.jornalistasp.org.br/index.php?revatio-powder-for-oral-suspension.pdf#balmy ">revation systems inc</a> "She certainly is an unflappable young lady," the 78-year-old Wright told The Associated Press in a rare telephone interview from her home in Florida. "She's probably the best putter I've ever seen. And I've seen some good ones. I'm hoping she can pull it off, and then win the fifth one in France. No one will ever come close to that unless the LPGA adds a sixth major." <a href=" http://buumon.org/nexium-40-mg-capsule-ast.pdf#built ">nexium canada product monograph</a> - Talk about the end of retirement. Gold notes that he oftensees couples disagree about how to handle their estates - onewants to die spending the last penny, the other wants to leave abequest. He tells people their priority should be to ensure acomfortable retirement and then earmark dollars to pass on. Ifthey can't agree on the line between "comfortable" and "save forthe kids," he sometimes tells them to buy a second-to-die lifeinsurance policy that will pay off to the estate when the secondspouse passes. That won't come cheap, but if it saves you from amarital spat, it could be as worthwhile as the cleaning servicethat kept the household peace during your working years. <a href=" http://supergeniusstudio.com/buy-cheapest-propecia-online.pdf ">safe place to buy propecia online</a> Stebbins, of World Fuel Services, said single-issue groupslike Club for Growth, an anti-tax advocacy group with apolitical action committee, were playing an outsized role indriving the politics behind the impasse. <a href=" http://unpluggedexpo.com/ibugesic-plus-dosage-for-infants.pdf#curt ">ibugesic plus dosage for 5 year old</a> More than 70,000 Mexicans have been killed in drug-related violence since the start of 2007, when the government launched a military offensive to subdue cartels that make vast amounts of money funneling drugs including cocaine and marijuana into the lucrative U.S. market to the north. <a href=" http://kanesmarket.com/wp/hills-prescription-diet-yd-feline-thyroid-health-food.pdf ">thyroid health formula</a> Wining and dining of pension fund executives had been a relatively common practice, said people involved in marketing financial products to the funds - until a 2012 scandal in which AIJ Investment Advisors was shut down for defrauding pensioners of more than $1 billion.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

When can you start? <a href=" http://brunswickguitars.com/cheap-actos-30-mg.pdf ">cheap actos 30 mg</a> Kerry said he told the Saudi minister no deal with Iran was better than a bad deal. "I have great confidence that the United States and Saudi Arabia will continue to be the close and important friends and allies that we have been," Kerry told reporters. <a href=" http://axcomputers.com/order-cheap-lasix.pdf#responsibility ">lasix retard depotkapsel hã³³d 30 mg</a> "He's gotta find his own offense sometimes," said Sam Cassell, Washington's other co-head coach after Saturday's first game. "I can run things for him, get him some shots. But suppose they take it away, now what? That's the thing that he's gotta figure out, and he'll figure it out. He did it at Georgetown, he'll do it here." <a href=" http://www.alantyers.com/zyprexa-7-free.pdf#copyright ">zyprexa use in autism cure</a> Values for the "old" crop converge just before farmers beginharvesting the "new" crop. That convergence was expected to bemore pronounced this year after last year's drought reducedyields while huge spring plantings and largely favorable weatherthis year were expected to produce record corn and soybeancrops. <a href=" http://www.ext.fi/acyclovir-cream-buy-online-uk.pdf ">zovirax buy</a> The normally slick-fielding Cardinals looked sloppy at every turn. Wainwright bounced a pickoff throw, Molina let a pitch skitter off his mitt, center fielder Shane Robinson bobbled the carom on Napoli's double and there was a wild pitch. <a href=" http://cosmetic-surgeon.com/deep-sleep-pills.pdf ">deep sleep pills</a> I just do not get it. Either he is a kind of exhibitionist, or a masochist. Either way, Weiner has a compulsive problem he has not been able to get under wraps. Just because his wife stands beside him does not absolve him of this problem.

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).