Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Will I have to work on Saturdays? <a href=" http://www.innerpedia.org/index.php/lasix-retard-60-mg.pdf#brows ">purchase lasix online</a> The U.S. government was bracing for the possibility of ashutdown of operations on Oct. 1, as a fight over publicspending reached fever pitch and Congress struggled to pass anemergency spending bill. <a href=" http://www.insightwithpassion.co.uk/nexium-esomeprazole-20mg-price.pdf ">what is the closest over the counter drug to nexium</a> Until Pao's lawsuit, issues surrounding gender had largelybeen brushed under the rug in the clubby world of venturecapital. Since the lawsuit was filed, female employees atPantheon and CMEA also filed lawsuits alleging discrimination,but the firms have a lower profile than Kleiner. <a href=" http://axcomputers.com/amitriptyline-back-pain.pdf#powerfully ">amitriptyline prescription drug</a> The peak of the strange flower&rsquo;s smell will happen today and will remain strongly present for the next few days. This particular rainforest plant is native to Indonesia and was discovered in 1878. The potent smell of the rotting flesh which has to be smelt to be believed has drawn hundreds of tourists to Washington. <a href=" https://www.loket.nl/does-prozac-really-cause-hair-loss.pdf ">indian name for prozac</a> But the economy's slow recovery from the recession has beena difficult challenge for Obama, who in recent weeks has beenfocused largely on foreign policy in trying to mount aninternational response to a chemical weapons attack in Syria. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=fluticasone-flonase-nasal-spray-tan.pdf ">flonase spray uses weight gain</a> “When you combine troubling rhetoric that escalates with weapons, it poses a tremendous threat to public safety,” McGuire, the FBI agent, said. “Fortunately, we headed off any potential danger before it happened.”

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I love this site <a href=" http://www.icptf.com/index.php?option=motrin-800-get-you-high-yesterday.pdf ">motrin ib active ingredients vegan</a> "This decision gets us through the next several months but not the next several years," Hostage said. "Budget uncertainly makes it difficult to determine whether we'll be able to sustain a fully combat-ready force." <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=trazodone-100-mg-tablet-picture-dslr.pdf#herself ">50mg trazodone too much hcl</a> While foreign investment continues to pour into theresource-rich country, there are growing concerns that rampantcorruption and an incompetent bureaucracy could throttle growthand see that investment turned away. <a href=" http://www.adsprecision.com/is-metoprolol-er-succinate-the-same-as-toprol-xl-zdrapka.pdf#reporting ">lopressor 25 mg price oral tablet extended release 24 hr</a> Is Posh working the friendly skies? The former Spice Girl took to Twitter on April 20 to share a humorous photo of herself aboard a flight en route to China in which she appears to have briefly joined the cabin crew. The British beauty even pretended to make an announcement over the loudspeaker. 'Cabin crew prepare for landing! Welcome to Beijing!!' she captioned the photo. <a href=" http://www.diatessaronband.com/order-trental-online.pdf#carpenter ">order trental</a> "The next step is further research to assess whether mental health treatment can reduce stroke and TIA-induced PTSD symptoms and help these patients regain a feeling of normalcy and calm as soon as possible after their health scare," they added. <a href=" http://randyniles.com/zicam-swabs-instructions.pdf ">zicam buy</a> Ballmer has faced criticism from investors for years as rivals led by Apple Inc and Google Inc came to dominate huge new markets in smartphones, tablets, Internet search and cloud computing even as Microsoft remained reliant on the traditional personal computer.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

90 míst zaplněno - registrujeme již pouze náhradníky!

Program pro mladé a začínající...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).