Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm on a course at the moment <a href=" http://www.cancerprostata.org/how-much-does-a-prescription-of-celexa-cost.pdf#mischief ">celexa coupon card</a> Iran has still not even taken the basic step of apologizing for invading our embassy and kidnapping 200 occupants. Iran, we all make mistakes. Just say sorry and we can move on. Don&#8217;t do the douche move of acting like a victim when lest we left off&#8230;. you were kidnapping us. <a href=" http://fit2rundirect.com/buy-cefixime-online-uk-thesaurus.pdf ">generic cefixime price effect</a> "To be married at 30,000 feet beneath strings of fairy lights with our children, friends and family as witnesses makes an already memorable day that much more special," said Bendall, who has been in a relationship with Wanikau for the last 14 years. <a href=" http://sabrinacarpenter.com/how-much-does-generic-paxil-cost-without-insurance.pptx ">paxil 20 mg street price</a> Japan's handset makers have been struggling to compete withglobal smartphone leaders Apple and Samsung. DoCoMo, the onlyone of Japan's three mobile carriers not to offer Apple'siPhone, remains the Japanese manufacturers' best customer, andwhile industry executives do not expect a DoCoMo-iPhone deal inthe near future, one is expected eventually. <a href=" http://spaen.co.uk/logo-for-the-cialis-sublingual-brand/#experimental ">cialis precio oficial said</a> "I think politicians are afraid of the multinationals, saidPearse Doherty of the left-wing Sinn Fein opposition party, wholed calls for multinational bosses to face parliamentarygrillings similar to those in the United States and Britain. <a href=" http://www.marcopolo-exp.es/paroxetine-hcl-10-mg-reviews#organ ">efectos secundarios de paxil cr 25 mg</a> Scott Lehr, vice president and general manager of ATK'sDefense and Commercial Division, said the company would usematerials including high-strength, low-weight graphite compositecases and advanced propellants for the Orbital Sciences project.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Incorrect PIN <a href=" http://vcreme.edu.vn/buying-lexapro-online.pdf#pullover ">buy lexapro canada</a> Embedded Posts will likely arm B2B marketers with another powerful Facebook tool to foster brand engagement. According to previous news, &ldquo;roughly 46% of marketers list building awareness and sentiment for their brands as their top goal in Facebook.&rdquo; With Embedded Posts, Facebook could become an even more popular tool among social marketers looking to increase brand awareness. <a href=" http://insideart.tv/how-to-buy-priligy-in-singapore.pdf ">buy priligy in pakistan</a> Hutchinson-Foster added he didn&#039;t hand over a box with a gun in it to Duggan but he had handed over other boxes to Duggan previously. He added he intends to appeal against his conviction for supplying Mark Duggan with a gun. <a href=" http://feeny.nl/where-can-i-buy-chloroquine-malaria-tablets.pptx#excavator ">can i buy chloroquine over the counter</a> New research shows the insects tend to stay in the neighborhoods they grew up in and segregate themselves, much like the city's ethnic groups and income classes. And as in many a New York immigrant tale, cockroaches' ancestors likely came to America as stowaways. <a href=" http://www.splodar.ie/index.php/amoxil-for-acne.pdf#shorter ">amoxicillin trihydrate 250 mg 5ml</a> "I just thought to myself that I have to survive this. I left everything, my bag, my money and my passport," she said. She was headed to Manila for a flight to Dubai where she has been hired as a maid. <a href=" http://www.ashmontrecords.com/store/generic-bupropion-sr-reviews.pdf#culprit ">zyban discunt cupns</a> Other major providers of private exchanges include Mercer, adivision of Marsh & McLennan Companies Inc, and TowersWatson & Co. Mercer said this summer that it had fivemajor employers enrolled but did not name them. Towers Watson isin the process of launching an exchange. Smaller companies, likeBuck Consultants, Willis North America Inc andregional players, are also starting exchanges.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).