Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

this post is fantastic <a href=" http://powerbible.com/buy-zithromax-500mg-online.pdf#outdoor ">buy azithromycin uk</a> A qualifying offer is a one-year contract submission that acts as a starting point in negotiations and is subject to salary arbitration, which can be elected by either player or club in every situation but Stepan’s, in which only the Rangers can elect arbitration for the 23-year-old. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/cheap-fluconazole-for-dogs.pdf ">can i buy fluconazole tablets over the counter</a> "Before the financial crisis, SSA investors may have focusedmore on the ratings. But there are so few Triple A issuers leftthat investors have become much more sophisticated and look atall aspects such as ownership and structure." <a href=" http://www.pifpaf.com.br/abilify-dosage-20-mg-much.pptx#fake ">abilify mechanism of action schizophrenia cycles</a> Hussein Fazal, the CEO of AdParlor, which manages advertising campaigns on Facebook, guesses that the social network must have gradually opened the spigot, gauging user reaction and adjusting the stream all the while. <a href=" http://www.clusterlosser.nl/blog/?p=order-wellbutrin-online-fedex.pdf ">order wellbutrin xl no prescription</a> The green-coloured pills have also been linked to up to eight similar deaths in Northern Ireland and killed many others in different guises over the past year. They cause symptoms such as high temperatures, aggression, muscle pains, excitability and hallucinations. <a href=" http://haravginsburgh.com/price-of-dapoxetine-tablets-in-india.pdf#establishment ">dapoxetine hcl</a> The amended deal calls for the domestic doyenne's company to design Martha Stewart-branded products for J.C. Penney in window treatment, holiday and other categories not claimed by Macy's. Penney also gave up its 17 percent stake in Martha Stewart's company.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Could I have a statement, please? <a href=" http://www.eetcafevandemarkt.nl/suhagra-cipla-dosage.pdf#miserable ">suhagrat in islam dailymotion</a> "Social media has changed the way many people do lots of things," said Dr. Stuart Youngner, the Bioethics Department chairman at Case Western Reserve University School of Medicine in Cleveland. "Why not grieving? Scott Simon is a public figure and may well find that pubic expression of what many consider private feelings is helpful to him." <a href=" http://axcomputers.com/much-does-doxepin-cost.pdf#beamed ">doxepin nightmares</a> Prof Roger Morris, acting head of the chemistry department at Kings College London, who was not involved in the study, said it could be "judged by history as a turning point in the search for medicines to control and prevent Alzheimer&rsquo;s Disease". <a href=" http://www.scotland2000.com/order-clomid-cheap.pdf#ass ">where can i buy clomiphene citrate in the uk</a> "A large number of young people will enter the labor marketin the next decade and beyond, and creating a sufficient numberof rewarding jobs for them in the private sector will be achallenge," the IMF said in its regular health check of theSaudi economy. <a href=" http://www.mca.ie/terbinafine-hcl-250-mg-tabs.pdf#drawer ">terbinafine hcl 250 mg tablet price</a> * The Federal Reserve will begin circulating a new $100 billon Tuesday with some modern and colorful anti-counterfeitingfeatures, after overcoming problems that postponed its debut formore than two and a half years. () <a href=" http://www.ashmontrecords.com/store/clomiphene-price-in-south-africa.pdf#mishap ">clomiphene citrate buy australia</a> &ldquo;I truly believe that people shouldn&rsquo;t panic buy. You should buy when the time is right for you, not in reaction to what the market is doing,&rdquo; said property expert Sarah Beeny. &ldquo;You are buying for 25 years and in that time the market will go up and down, so don&rsquo;t rush into it.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).