Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Yes, I love it! <a href=" http://ishedlight.com/sundown-naturals-raspberry-ketones-100mg-capsules-reviews.pdf ">forza raspberry ketone diet pills reviews</a> One key factor identified in the report is the extraordinary size of spending on R&D - about $163bn last year, an amazing 18% increase on the previous year with further rises planned, with science seen as a central element of China&#039;s long-term strategy for growth. <a href=" https://www.citis.com.br/if-i-ovulate-regular-should-i-take-clomid-periods.pptx#compliment ">clomid calculator for ovulation discharge before</a> Gambro, based in Lund, Sweden, is one of the largest makersof equipment for hemodialysis, which is usually done in ahospital or clinic. Baxter's machines are used for peritonealdialysis which can be done at home. The U.S. firm also makesdrug infusion pumps and blood therapy products. <a href=" http://www.restormelarts.co.uk/?best-generic-trazodone.pdf#bits ">what is trazodone made of</a> Many Vietnamese believe that bringing a wealthy foreigner (common thinking is that all foreigners are wealthy) to their home will bring them good luck. Having a foreigner at a wedding is auspicious. If you happen to walk past a wedding, don't be surprised if you're invited in to celebrate the happy occasion. <a href=" http://www.theagencylimited.com/buy-cheap-remeron.pdf ">buy cheap mirtazapine</a> Britain&rsquo;s independent reviewer of terrorism laws is investigating Miranda&rsquo;s detention. The Home Office has refused to comment on specifics of the case, saying that it is an ongoing investigation. <a href=" http://thejnpproject.com/average-dose-of-lexapro-for-ocd.pdf#regards ">does lexapro 20 mg cause weight gain</a> Bosch has been developing ABS since the 1980s and released its first system in 1994. The firm's research suggests conventional ABS can prevent a quarter of the accidents that result in injury or death. With more than 5,000 motorcycle fatalities recorded in Europe alone in 2010, that's a considerable number.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I live in London <a href=" http://www.icbonline.org/do-you-use-rogaine-forever-kboing.pdf#threaten ">discount rogaine armenia</a> Orr noted that the first "Insidious" "generated a lot ofgoodwill, people really liked it, and this film was seamlesswith the first." Those factors, not to mention its Friday the13th release date, helped drive the huge opening, he said. <a href=" http://www.iap.org.br/concerta-medication-assistance-program.pdf ">can i cut concerta 36 mg in half</a> After three days of talks in Geneva, U.S. Secretary of StateJohn Kerry and Russian Foreign Minister Sergei Lavrov demandedAssad account for his secret stockpile within a week and letinternational inspectors eliminate all the weapons by the middleof next year - an "ambitious" target, Kerry said. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/chloroquine-tablets-dosage.pdf#loose ">chloroquine (aralen)</a> However, the notion of leaking press stories to drum up attention, or in this case, PR for her new show, has long been associated with the famous mom, who has come under fire in the past with several outlets suggested she was “planting” stories to cast her most famous daughter of all, Kim, in a more positive light. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/buy-esomeprazole-magnesium-online.pdf ">buy nexium 20mg uk</a> In 2011, a married couple in the city of Wuhan made the news for believing - for three years - that lying side-by-side on one bed would result in pregnancy. Only after a visit to the doctor did the couple, both college graduates, realize their failure to conceive was down to not having sex, Chinese media reported. <a href=" http://www.wildfirerhc.org/clotrimazole-lotion-use.pdf ">miconazole or clotrimazole over the counter</a> On another occasion, he was taking photographs of the Clydesdale branch in Bridge of Weir &ndash; apparently because he thought the cash-machine area was untidy &ndash; when he was accosted by a policeman and taken to the local police station. He was later released, after proving he had told the truth that he was in fact the bank&rsquo;s chief executive.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).