Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Do you have any exams coming up? <a href=" http://www.cusferraragolf.it/nexium-40-mg-for-sale.pdf ">nexium package insert iv</a> Ryan said trying to use the annual spending bills asleverage on Obamacare wouldn't work because it is an entitlementprogram and most of the money for it is not subject to theannual appropriations process. <a href=" http://www.nemetall.at/index.php/get-prescription-proscar-online-games.pptx ">order finasteride hydrochloride</a> Shares in Samsung ended Friday unchanged, after advancing asmuch as 3.1 percent on Wednesday prior to the earnings guidanceannouncement. Financial markets in South Korea were closed onThursday due to a public holiday. <a href=" http://www.jeanmonnetchair.info/celexa-increased-dose-side-effects-missed.pdf#ay ">celexa increased dose side effects xulane</a> On a list that includes Anaheim Ducks teammates Corey Perry and Ryan Getzlaf, brothers Jordan and Eric Staal, Tampa Bay Lightning’s youthful Steven Stamkos and veteran Martin St. Louis, and first-timer Logan Couture of the San Jose Sharks, the competition for jobs will be fierce. <a href=" http://thesimpleidea.com/methotrexate-injection-dose-for-ra.pdf#lawyer ">cost of methotrexate injections in uk</a> “He has a wonderful family, and he uses that to get across that he’s a nice guy. Listen, being a nice guy doesn’t make you anywhere close what you need to be as mayor,” he told “Good Day New York” on Fox 5. <a href=" http://empatiacomunicacion.com/buy-lasix-water-pills-online.pdf#creeping ">order lasix 60 mg iv push at the rate of 2 mg/min</a> U.S. stocks had risen strongly ahead of the weekendon hopes a deal to raise the $16.7 trillion federal borrowinglimit was near. Failure to raise the debt ceiling would leavethe world's biggest economy unable to pay its bills in thecoming weeks.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Do you know what extension he's on? <a href=" http://www.performancefrenchcars.co.uk/permethrin-online-pharmacy-uk.pdf#potter ">permethrin 5 dermal cream uk</a> Nevertheless the clash of two worlds at sea -- the First and the Third -- shouldn't be overlooked. Phillips often locks eyes with Muse, in a captain-to-captain stare-off that radiates understanding, if not respect. Maybe it's all an act to get Muse to trust Phillips, or maybe the American actually empathizes with his rival captain, who has his own set of concerns and responsibilities. But this doesn't impair Phillips' final cathartic release at the end of the five-day crisis. It's here that Phillips shows himself to be not just a hero, but a human. <a href=" http://www.handsfree.com/tretinoin-gel-001-buy.pdf#dancing ">cheap tretinoin cream 0.1</a> "I live 20 minutes away, and it could be the last chance to see him play," said Kowalski, of Mount Laurel. "It's kind of hard to not come out. I'm afraid something's pending. That's the rumor, at least." <a href=" http://www.astoriabarcelona.com/?page_id=macrobid-100mg.pdf ">where can i buy macrobid</a> Balls said in the latest note that Pimco favors shorter-dated debt of core euro zone countries and the UK given its weak European growth outlook and expectations that the European Central Bank and Bank of England will keep policy rates "on hold for the next few years." <a href=" http://armanoswine.se/where-can-i-buy-real-clomid-online.pdf ">buy clomiphene citrate canada</a> "You had a series of events to give investors either the reason or the excuse to take some money off the table," Mr. Glasser added. "You have heightened fears about Egypt, you have more fears about the timing of 'tapering,' and you had a series of high-profile companies from an earnings perspective that have either missed expectations or only met expectations for a market where expectations were high." <a href=" http://www.mieloma-multiple.org/buy-cheap-zoloft-euphoria.html ">generic zoloft coupon ordering</a> While searching generally for new rootstocks that wouldallow trees to thrive despite poor soil, cold temperatures orother stresses, Gmitter and Grosser discovered orange treesgrafted onto certain test rootstock planted within large grovessurvived infection with greening.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).