Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm about to run out of credit <a href=" http://www.robinnewton.co.uk/bimatoprost-cod-delivery-next-day.pdf#coloured ">bimatoprost ophthalmic solution careprost buy</a> Boeing said it was disappointed but respected JAL'sdecision. "We have built a strong relationship with JapanAirlines over the last 50 years and we look to continue ourpartnership going forward," a company spokesman said via email. <a href=" http://www.novacast.se/prostate-formula-for-men.pdf#shrimp ">prostate formula buy</a> Analysts said the AfD had gained momentum and could become aforce to be reckoned with - not least by Merkel's conservatives,who may have to take note of the growing eurosceptic sentimentwhen they draw up future policies for the euro zone. <a href=" http://www.bergbaustahl.at/index.php/is-amitriptyline-good-for-back-pain.pptx ">amitriptyline 100 mg dosage</a> The net loss of jobs over the summer months has been entirely among men, mostly aged 25 to 54 and university educated. The cohort aged over 55 has been growing, so this is not happening because baby boomers are retiring early and happy to grow cantaloupes in Arkansas, or to play golf at Torrey Pines. <a href=" http://www.goholidaynow.com/?p=50mg-trazodone-alcohol-side-effect.pdf#hasty ">trazodone hcl 100mg tab pdf</a> “I saw Keegan as I finished up. We just kind of bro-hugged. I don’t know how much that goes over,” Dufner said. “You always carry those little scars with you. He always jabbed at me that he had one of these at his house and thanks for giving it to him. Now I’ve got one of my own.” <a href=" http://www.jornalistasp.org.br/index.php?priligy-dapoxetine-nedir.pdf#pulse ">dapoxetine mexico</a> Parnell gave up back-to-back singles to Brian McCann and Evan Gattis to lead off the ninth. After David Wright got the lead runner on a force out for the first out on Dan Uggla’s ground ball, Buck let a ball get past him putting the Braves on second and third. Gattis scored on Chris Johnson’s ground out to short, tying the game at 1-1. The Braves took the lead on Reed Johnson’s single to center.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm a member of a gym <a href=" http://www.aurora-clinics.co.uk/zyprexa-hair-loss.pdf ">olanzapine 35mg </a> The trial, which began in February and continued in fits and starts, was hardly a plain-vanilla contract case. It featured testimony from Macy's CEO Terry Lundgren, former Penney CEO Ron Johnson and Martha Stewart herself. <a href=" http://www.scotland2000.com/where-can-i-buy-misoprostol-in-sri-lanka.pdf#secondly ">where can i buy misoprostol tablets</a> Deutsche Telekom launched the "E-mail made in Germany"initiative after a month of public indignation over reports onintrusive U.S. snooping based on documents leaked by fugitiveformer National Security Agency contractor Edward Snowden. <a href=" http://www.aurora-clinics.co.uk/order-alli-online-uk.pdf#inches ">cheapest place to buy alli diet pills uk</a> Labor has recruited three digital media heavyweights fromU.S. President Barack Obama's 2012 campaign team, includingBritish spoof video expert Matthew McGregor and Tom McMahon,dubbed Obama's "digital attack dog". <a href=" http://www.corporeum.com.br/delpecia.pptx#hopeful ">delpecia 1mg </a> More than 21,000 city retirees who receive pension and health care coverage are among 100,000 creditors left wondering their fate, and some say Snyder and the state should help Detroit with a financial bailout. <a href=" http://www.innovatie-advies.com/?where-can-i-buy-anafranil.pdf ">cost of clomipramine for dogs</a> "Rather than try to hide the transfusion from her, Armstrong was completely open about it," the authors write. "He trusted that Crow would have no desire to tell the press or anyone else about the team's doping program. He explained that it was simply part of the sport - that all cyclists were doing the same thing."

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).