Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

23.5 2017

A few months <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-duloxetine-online.pdf#fiery ">can you buy cymbalta online</a> "It may not be the boom years of the late 1990s ormid-2000s, but the good news is that it looks like U.S.foundations will continue to provide a stable source of supportfor new ideas and ongoing programs that improve lives around theworld," Lawrence added. <a href=" http://www.iap.org.br/generic-alternative-to-byetta.pdf ">is victoza cheaper than byetta</a> In other earnings reports, Johnson & Johnson shareswere flat at $90.40 after the Dow component reportedhigher-than-expected second-quarter earnings. Strong sales ofprescription drugs and medical devices more than offset anemicgrowth of its consumer products, Johnson & Johnson said. <a href=" http://www.myh.org.uk/isotretinoin-effectiveness-longer.pdf ">isotretinoin effectiveness when stopping taking</a> The stock gained as much 3.1 percent to 3,295 pence in London trading and was up 2.3 percent as of 9:56 a.m., valuing the company at 9 billion pounds. Before today, the stock had gained 10 percent this year, in line with the gain of the FTSE 100 benchmark index. <a href=" http://www.orphanageclothing.com/?p=cheapest-place-to-buy-flonase-wiki.pdf#weary ">flonase nasal spray cost helps</a> Adkins, usually quite shy, turned into quite the diva with an enthusiastic rendition of Beyonce's "Single Ladies." Near the end of the performance, Hunter walked onto the stage, dropped to one knee, and put a ring on it. <a href=" http://bijou-vrouwengroep.nl/vasotec-enalapril.pdf#woke ">para que sirve el medicamento enalapril 10 mg</a> "In my view, given the explicit language of the JOBS act aswell as the statutory deadline ... the commission should actwithout any further delay," said White, who became the head ofthe agency in April.

2rand[0,1,1]

23.5 2017

We're at university together <a href=" http://www.wildfirerhc.org/cheap-tamoxifen-citrate.pdf ">buying tamoxifen in australia</a> The JTR study further noted that while in some areas hotel occupancy had gone up, vacation rental revenue throughout the Gulf region declined sharply. The 2013 article also cited the $23 billion loss prediction by the U.S. Travel Association. <a href=" http://www.valleyseakayaks.com/purchase-pristiq-online.pdf#steady ">buy pristiq 50 mg online</a> Gardner went back to New York for the MRI exam, and Girardi says he expected the outfielder to rejoin the team on Sunday. Before he’s a full player again, Girardi said, Gardner might be able to contribute as a pinch-runner. <a href=" https://www.loket.nl/fluconazole-200-mg-price.pdf#tile ">diflucan price without insurance</a> The scope of Novartis’s probe into the research, andwhether it was falsified, is limited because Novartis doesn’thave access to raw data of the studies, Ninomiya said. Thecompany will work with universities to determine what happened,he said. <a href=" http://www.orgelbau-mann.de/order-albuterol-from-canada.pdf ">albuterol inhaler purchase online</a> One feature you'll want to take advantage of is background syncing. By enabling background sync, the app will randomly check for new triggers and carry out a recipe if something is found. Without background sync enabled, you'll need to launch the app each time you want it to carry out a task (like uploading screenshots to Dropbox). <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/rizatriptan-benzoate-odt-tablets.pdf ">cost of maxalt mlt</a> But from the end of September 2011 through the end ofSeptember 2012, the company slashed risk-weighted assets, a keyindicator of capital needs, by 43 percent in the fixed-incomesection of the investment bank. The moves, which includeddistributing some risky assets to employees as part of theircompensation (a tactic Credit Suisse had used early in thecrisis) almost immediately lifted returns.

Přidat komentář

Akce

Koupit si svědění a jíst své ženy

Datum konání: 22.4 2021
Arktická literatura v Česku - přednáška online
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).