Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm at Liverpool University <a href=" http://www.almacendecamping.com/index.php/seroquel-dose-rxlist-xarelto.pptx#textbook ">seroquel xr coupons help paying</a> It was Australia&rsquo;s first Test victory in England and, with the legitimacy of cremation being a popular topic of debate at the time, it inspired the mock &lsquo;RIP English cricket&rsquo; obituary in the Sporting Times, which finished &ldquo;the body will be cremated and the ashes taken to Australia.&rdquo; <a href=" https://www.citis.com.br/clomid-50-mg-2-par-jour-lyon.pptx ">clomid 50mg ovulation zwangerschap</a> Yellen, 67, has been the Fed vice chairman since October2010. Summers, who served as Treasury secretary from July 1999to January 2001, returned to government in 2009 as NationalEconomic Council director during Obama’s first term. <a href=" http://www.future-es.com/lotrel-capsules.pdf#dalton ">lotrel cost</a> Republicans hope to turn Obama's Patient Protection and Affordable Care Act into a winning campaign issue in next year's congressional elections by portraying it as a mistake that will mean higher insurance costs and less access to medical services. The midterm elections will determine the partisan make-up of Congress heading into the 2016 presidential campaign. <a href=" http://www.law-business.com/?generic-wellbutrin-xl-and-weight-loss.pdf#relic ">generic wellbutrin pulled off shelves</a> The United States, Germany and the Netherlands each sent twoPatriot batteries and up to 400 soldiers to operate them tosoutheastern Turkey early this year after Ankara asked NATO forhelp with air defences against possible missile attacks fromSyria. <a href=" http://www.clearstreamtechnology.co.uk/zyprexa-6020-mg.pdf#growing ">zyprexa 0.625</a> The answer, however, is not to seek ever more exotic safehavens. Gold has proven to be fool's gold. At one conference Iattended for high-net worth investors, there was an entiresession devoted to investing in coconut plantations, becauseeven if the global financial system implodes, people will needfood and oil. All true, but still it's a stretch to believe thatwhen the system collapses, coconut owners will be the ones withthe last laugh.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I like it a lot <a href=" https://www.tca.nl/tretinoin-cream-usp-01-reviews.pdf#secret ">retin a micro tretinoin gel microsphere 0.04</a> For the new analysis, the researchers used an existing study of mothers and their 2,929 children from 20 large U.S. cities. The mothers and children were first recruited between 1998 and 2000 to be periodically interviewed and evaluated. <a href=" http://www.waveleisure.co.uk/can-i-buy-acyclovir-online.pdf#tobacco ">acyclovir cream 5 cold sores</a> Basically, he was going after every flag and putting on such a Hoganesque display of shot-making, the putter didn’t matter. But he also knew going into Oak Hill that it would favor ball strikers like himself. In fact, last November, he put out a tweet listing Oak Hill among his five favorite golf courses. <a href=" http://www.theartofdining.co.uk/buy-propecia-no-prescription-online.pdf ">buy propecia online canada</a> The PA was set up within the framework of the Oslo agreement - one of the most tangible results of the secret talks mediated by the Norwegian government, which cemented partial Palestinian rule in areas where Israel still holds effective sovereignty. <a href=" http://www.kfc.pt/buy-propecia-canada-gjess.pdf ">propecia cost walmart vhs</a> "Numbers of mature and part-time students have decreased considerably since 2010 and any further drop may have significant implications for potential students and the country as a whole," said Universities UK chief, Nicola Dandridge. <a href=" http://www.rodyb.com/buy-gabapentin-onlinenet.pdf#pious ">can you order gabapentin online</a> "And they are not some kind of elite that are kept in a box that are just wheeled out when needed. They are citizens like you and me. And they are citizens who absolutely have to know that what they are being asked to do is what the country wants them to do, what the country believes is right.

Přidat komentář

Akce

JARNÍ BALÍČEK JTP

Datum konání: 17.4 2021

Kapacita naplněna  - registrujeme již pouze náhradníky!

Pro členy JTP budeme...
Více

Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
pondělí a středa 13.00 - 17.00 hod.
úterý, čtvrtek a pátek 10.00 - 12.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).