Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I work with computers <a href=" http://www.parkavenuebrussels.com/index.php/cefaclor-375mg-suspension.pdf#futile ">ceclor cd cefaclor monohydrate</a> Atlanta Fed President Dennis Lockhart said on Tuesday hecould not rule out the Fed reducing stimulus from next month butadded that U.S. economic performance was too mixed for the U.S.central bank to lay out a detailed plan. <a href=" https://www.tca.nl/atenolol-to-metoprolol-dose-conversion.pdf ">toprol xl 100</a> Maybe it’s this luck factor that has more contestants showing up in Plinko-themed shirts than ever, praying they’ll get a chance to drop a chip — let alone make the coveted “come on down” walk. <a href=" http://www.mca.ie/greace-study-atorvastatin-ppt.pdf ">buy atorvastatin 40 mg</a> "No. I suppose as an Irish republican I&#039;m not alone in the fact I have relatives who died in the Great War and obviously many relatives of other republicans who served in the British Army after that and I hope that we can show respect for the dead without having to wear a poppy," Mr Ó Muilleoir said. <a href=" http://instadashapp.com/misoprostol-200-mcg-buy-online.pdf#community ">misoprostol 200 mcg buy online</a> They include Rahul Merchant, New York City's chief information officer; Jonathan Christodoro, managing director at Icahn Capital; Icahn Enterprises President Daniel Ninivaggi, who previously sat on the board of Motorola Mobility; and Harry Debes, a technology veteran who is an operating partner with buyout firm Advent International Corp. <a href=" http://www.mallonandjohnson.com/buy-flagyl-er.pdf#pincers ">flagyl buy canada </a> “Truthfully, it’s not that important to me. I came here to win a championship,” said Pierce, who won five straight Atlantic titles with the Celtics. “I don’t even want to see an Atlantic banner put up if we win. I don’t even know how many Atlantic divisions we won in Boston. I don’t even know. I don’t remember getting a hat, a T-shirt, a call. It’s the division. You don’t get anything for it.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

Your account's overdrawn <a href=" http://www.diatessaronband.com/order-promethazine-codeine-liquid.pdf ">order promethazine codeine liquid</a> “It’s happening this Saturday at 7 p.m. at Roslyn H.S. and for just $40. For tickets and information call Henry at 516-587-7187. All proceeds go to Nassau County Firefighters Operation Wounded Warrior, our troops and their families. Thanks again O Mighty One. Tbone.” <a href=" http://beetperformer.com/proxeed-kullananlar.pdf ">proxeed opinie</a> The discord helps explain why five years after the United States demanded its big banks take on new capital to reassure investors, Europe is still struggling to impose order on its financial system, having given emergency aid to five countries. <a href=" http://www.disneyconcerts.com/dapoxetine-en-francais.pptx ">dapoxetine fda us</a> "Congress ought to save families from this uncertainty byrepealing this government mandated price-fixing," said RichardHunt, president of the Consumer Bankers Association, a tradegroup that represents retail banks. <a href=" http://www.siblondelegandesc.ro/buy-norvasc-5mg-online.pptx#coming ">buy norvasc 5mg online</a> Jeffrey Henig, a political science professor at Columbia University&rsquo;s Teachers College, said voters in New York were fed up with both the substance of Bloomberg&rsquo;s education policies and with the mayor&rsquo;s sometimes imperious style, and they flocked to de Blasio because he promised change in both regards. The de Blasio victory reminded him, he said, of the voter revolt that turned D.C. Mayor Adrian Fenty out of office in 2010 after he imposed controversial reforms on the city&rsquo;s schools. <a href=" http://www.domzastare-starapruga.com/ventolin-buy-asda.pdf#transaction ">ventolin hfa 90 mcg inhaler 60 puff size</a> A source close to the investigation said it was too soon tofocus on pilot error as a cause of the incident, adding thatthere are other factors to consider including aircraftperformance and wind conditions.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).