Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

The United States <a href=" http://generator.org.rs/index.php/sildenafil-actavis-opinie-forum.pdf#wept ">sildenafil actavis 50 mg hinta</a> On balance, I am excited about the innovation enhanced campaigns brought to the market and the massive benefit in account management we are experiencing from it. By being smarter with targeting users by location, time of day and device, there are opportunities for brands to get much better results and more conversions from PPC ads targeted at mobile devices. <a href=" http://www.tintypegallery.com/can-i-buy-fluconazole-tablets-over-the-counter.pdf#pains ">diflucan online purchase</a> Elsewhere, six of China&#039;s biggest internet service providers, including Sina Weibo, Sohu and Baidu, have launched a joint internet platform for debunking "online rumours" and "false information". <a href=" http://www.hajosboltok.hu/index.php/mail-order-isotretinoin.pdf#breeches ">can i order accutane online</a> But White House spokesman Jay Carney said the individualmandate would go forward because Obama's Patient Protection andAffordable Care Act provides financial assistance to helplower-income people pay for insurance while exempting those whocannot afford coverage. <a href=" http://www.anspc.it/index.php/how-do-feminax-ultra-work.pdf ">feminax range</a> At an event earlier this summer, Dieter Zetsche, chief executive of Daimler AG, owner of Mercedes Benz, reportedly said that his company wants to automate the boring elements of driving, such as being stuck in traffic, but would &ldquo;never automate the cool part of driving". <a href=" http://www.fossiloberoendevg.se/buy-macrobid-canada.pptx#tobacco ">buy macrobid online</a> Prosecutors hoped that the testimony of Martin's mother and brother may have an emotional and convincing impact on the jury and that the jurors would tie their words to the opinion of FBI audio expert Hirotaka Nakasone who testified earlier in the trial that it was not possible to definitively identify the voice using available acceptable technology.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I hate shopping <a href=" http://www.jvstax.com/60-mg-of-propranolol-er-beta-blocker.pdf#finally ">propranolol hcl er 120 mg</a> “I will be encouraging all Islanders, whether they are smokers or non-smokers, to tell us what they think about pushing the boundaries of smoke-free places further to protect children, and how that might best be achieved. Throughout the summer months, we will be reaching out to all Islanders through local events, focus groups, the internet and through local services. Their views will help us to shape future action on these important issues.” <a href=" http://www.bascperu.org/rosuvastatin-calcium-bcs-classification.pdf ">buy rosuvastatin calcium</a> Take a load off your feet and relax in the IFAonline Coffee Lounge. Not only is there a huge selection of games but why not try your hand at our Daily Sudoku, have a laugh at our industry cartoon or take a psychometric test! <a href=" http://adanercantabria.com/?methocarbamol-500-street-value-vulnerability.pptx#exact ">how many robaxin 500 to get high ezale</a> The Cheetah on Branch (14cm high, edition of 250) is just one of the popular collection of limited-edition solid-bronze sculptures by Jonathan Sanders. Hand-cast in a British foundry by Nelson & Forbes, each sculpture is individually numbered and comes in a handmade gift box with a certificate of authenticity. Bargain Hunter readers can enjoy 15 per cent off the entire collection, reducing Cheetah on Branch from £325 to £276.25. View the full collection at nelsonandforbes.co.uk or call 01442 256290 to request a brochure. Quote TG932 before October 21 to claim your discount. <a href=" http://buumon.org/fluoxetine-40mg-daily.pdf ">fluoxetine 40 mg dose</a> It may sound far-fetched to those fortunate enough to benefit from a public education system and healthy democracy, but it is a modern-day battle in many parts of the world that has led to bloodshed and destruction. <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/buy-tenormin-uk.pdf#body ">atenolol 25 mg price uk</a> Hi Cedar – I know what you mean. But leadership can make all the difference. There definitely seems to be a shift at the SEC with Mary Jo White. It’s unfortunate that the new Secretary of Transportation did not intercede and force the FAA to take the AAIB’s recommendation more seriously. It’s hard to understand how the risk is justified from a piece of equipment that isn’t even required in the US.

Přidat komentář

European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).