Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy – kurzy pro tlumočníky a překladatele

18.6 2015
Vážení,


dovolujeme si Vám zaslat naši nabídku kurzů pro budoucí překladatele a tlumočníky. Jsou to kurzy připravující ke státním jazykovým zkouškám speciálním pro obor překladatelský nebo tlumočnický (C2 podle SERRJ). Kurzy vedou naši zkušení učitelé s odpovídajícím vzděláním ve spolupráci s dalšími institucemi, např. s Ústavem translatologie FF UK. Jazykové kurzy jsou určeny široké veřejnosti, pro zápis do většiny těchto kurzů je však podmínkou úspěšné složení státní jazykové zkoušky všeobecné nebo jejího ekvivalentu (C1).


Obsah přípravných kurzů a organizace státních jazykových zkoušek vychází z vyhlášky č. 33/2005 Sb. o jazykových školách s právem státní jazykové zkoušky a státních jazykových zkouškách.


Domníváme se, že naše kurzy jsou významnou alternativou pro zájemce o základní přípravu pro výkon výše uvedených profesí. Do všech kurzů lze kdykoliv přistoupit i během školního roku (kurzovné se po měsíci snižuje), cena jedné vyučovací hodiny se pohybuje od 120 Kč do 140 Kč.


Na letošní školní rok jsme připravili několik novinek, např. v tlumočnickém kurzu němčiny jsou ve výuce přítomni po celou dobu dva vyučující, odborný asistent Ústavu translatologie (Čech) a rodilý mluvčí.


Nabídku speciálních kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny a italštiny s podrobným popisem obsahu kurzů zasílám v příloze, přehled všech našich jazykových kurzů lze najít na www.sjs.cz.


V roce 2010 jsme oslavili 90. výročí založení školy, jako bývalá Státní jazyková škola v Praze udržujeme nejen dlouholetou tradici školy, ale i vysokou úroveň jazykové výuky garantovanou učiteli s vysokoškolským vzděláním v oboru. Naše škola je mimo jiné i zkušebním licenčním centrem pro cambridgeské zkoušky a zkoušky Goethe Institutu.

S pozdravem
Mgr. Lenka Jaucová, oddělení germánských jazyků
Jazyková škola s právem SJZ hl. města Prahy
Školská 15
Praha 1
tel. 222 230 018


IMG-pdf-anglictina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-francouzstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-nemcina.pdf -  Stáhnout Online otevřít
IMG-pdf-spanelstina_a_italstina.pdf -  Stáhnout Online otevřít

Komentáře

2rand[0,1,1]

26.5 2017

What qualifications have you got? <a href=" http://www.dioceseofcoventry.org/?online-sildenaflex.pdf#passages ">purchase sildenaflex</a> The two "white hats" - hackers who try to uncover software vulnerabilities before criminals can exploit them - will also release the software they built for hacking the cars at the Def Con hacking convention in Las Vegas this week. <a href=" http://www.dunasl.com/?p=buy-benicar-hct.pptx#confront ">buy generic benicar</a> "Regarding the issue of the indemnity to an officer of the council to take action for libel, we would like to make it clear that we consulted the Wales Audit Office prior to the decision being taken in January 2012 and that it has taken almost two years for these concerns to have been expressed," a spokesman said. <a href=" http://www.actuariescompany.co.uk/diflucan-for-sale-uk.pdf#bass ">diflucan 150 uk</a> The most important news was the revisions to what we had previously thought was a healthy and perhaps self-sustaining recovery. Instead, jobs growth in July was revised from 162,000, to a weak 104,000, and June was also revised downward. Taken together, this month's revisions means we've created 74,000 fewer jobs than previously believed. And the previous jobs report subtracted another 26,000 jobs through revisions. Moreover, for reasons that remain a mystery, revisions have tended to be pro-cyclical, meaning that the healthy recovery we thought we were having might have been expected to yield further upward revisions. All this means that analysts are hastily revising their views. <a href=" http://www.mertecgarage.co.uk/can-you-buy-amoxicillin-over-counter-uk.pdf#listener ">buy amoxicillin for dogs uk</a> &ldquo;Using the threat of legal action to force a newspaper into destroying material is a direct attack on press freedom in the UK,&rdquo; said Kirsty Hughes, chief executive of Index on Censorship, in a statement. <a href=" http://www.medizzine.com/?fertilaid-back-of-the-bottle.pdf ">what does fertilaid do</a> A letter circulating at Def Con and signed by some of themost prominent academics in computer security said the law waschilling research in the public interest by allowing prosecutorsand victim companies to argue that violations of electronic"terms of service" constitute unauthorized intrusions.

2rand[0,1,1]

26.5 2017

I'm on business <a href=" http://www.coetc.net/?tricor-price.pdf ">generic for tricor 145 mg</a> They said the plan is to focus on specific weaknesses in thelaw including the troubled rollout, the law's effect onhealthcare costs, concerns about identify theft, subsidy fraudand reduced hours for workers. The aim is to highlight problemsthey say the Affordable Care Act poses for ordinary Americans. <a href=" http://www.handsfree.com/how-to-order-nolvadex-online.pdf#squirrel ">where can i buy tamoxifen online</a> Four were charged late on Friday and appeared on Saturday atWestminster Magistrates' Court for an initial hearing. They werenamed as 25-year-old Lanre Mullins-Abudu, 34-year-old DeanOutram, Akash Vaghela, 27, and Asad Ali Qureshi, 35. <a href=" http://www.nearwaterevents.co.uk/can-you-buy-alli-in-the-uk.pdf#ventures ">alli pills in stock uk </a> The Daily News has some of the most memorable photos in sports history. From legendary boxers and iconic tennis players to golfing greats and fabled Olympians, the Daily News has the photos you want of the once-in-a-lifetime sports moments. Find yours today and relive history. <a href=" https://www.loket.nl/can-a-doctor-prescribe-clomid.pdf ">can my doctor prescribe clomid uk</a> Though many types of periodicals are among the 891 being dropped, the adult magazines posed particular difficulties, Ward said. Under federal regulations, they required special handling and placement in order to ensure they were properly displayed out of reach of children. <a href=" http://www.gcva.com/permethrin-cream-buy-online.pdf ">buy permethrin 5 percent elimite </a> Maryland, New Mexico, Colorado, Idaho and Hawaii rounded out the top 10, with the study’s authors pointing to a number of factors, including high numbers of small businesses (whose ability to get federal loans from the Small Business Administration is hampered during a shutdown).

Přidat komentář

Akce

Tlumočnické kurzy CŽV pro odbornou veřejnost - aktuální nabídka: ONLINE moduly

Datum konání: 04.6 2021
Úvod do tlumočnického zápisu/notace (pro všechny jazyky): česko-česky / Úvod do konsekutivního tlumočení s notací (španělština-čeština...
Více
Seznam akcí
European Commission International Federation of Translators Asociace konferenčních tlumočníků v ČR Komora soudních tlumočníků ČR Česká komora tlumočníků znakového jazyka Obec překladatelů Svaz českých knihkupců a nakladatelů Filozofická fakulta Univerzity Karlovy v Praze Filozofická fakulta UMB v Banskej Bystrici Svět knihy Opus arabicum Slovenská spoločnosť prekladateľov odbornej literatúry Pražský Literární Dům iLiteratura STAR Group Paraple Centrum

O JTP

JTP je nezávislá, dobrovolná, profesní organizace profesionálních tlumočníků a překladatelů otevřená všem, kteří chtějí podpořit její činnost. JTP byla založena v roce 1990, aby hájila profesní, pracovně právní a sociální zájmy svých řádných členů, napomáhala jim k dalšímu vzdělávání, propagovala je na trhu práce a informovala je o pracovních příležitostech. JTP dbá na povznesení společenské prestiže profese i kvality překladu a tlumočení. JTP je členem Mezinárodní federace překladatelů FIT.


Více

Kontakt

Senovážné náměstí 23,
Praha 1, 110 00

Tel.: 224 142 312
Tel.: 224 142 517
E-mail: JTP@JTPunion.org


NÁVŠTĚVNÍ DOBA:
středa 11.00 - 15.00 hod.
 

Napište nám

Jen vám chceme připomenout, že náš web používá cookies. Pokud si jejich nastavení nezměníte, bereme to jako souhlas s jejich užíváním. Přenastavit je samozřejmě můžete kdykoliv (další informace).